geeft de tamboermaïtre leiding aan het tamboerkorps bij hun optredens (m.n. optredens buiten) en bij het uitrukken van het tamboerkorps en het orkest gezamenlijk, aan de gehele harmonie. Gevraagd wordt iemand, die zich enthousiast in wil zetten voor dit werk en bereid is geregeld aanwezig te zijn bij de repetities van het tamboerkorps (leeftijd vanaf 18 jaar). Ervaring is niet persé een vereiste. Zonodig kan men op kosten van de harmonie deelnemen aan een cursus voor tamboermaïtre. De cursus start medio januari 1996 in Weert en duurt 6 zaterdagen. Aan deze cursus wordt ook deelgenomen door 1 of 2 leden van het huidige tamboerkorps, die dan zonodig als reserve-tamboermaïtre kunnen fungeren. Wilt u zich aanmelden (liefst vóór 15 december), of heeft u vragen, dan kunt u contact opnemen met Jack Schuurmans, Binnenhof 11telefoon 586 286. Oud papier-aktle Vanwege de grote hoeveelheid oud papier heeft de harmonie besloten om m.i.v. 1 januari 1996 de aanvangstijd van het ophalen van oud papier te vervroegen naar 09.30 uur. Dus: elke 1e zaterdag van de maand ophalen oud papier vanaf 09.30 uur. Wilt u ervoor zorgen dat het oud papier tijdig (vóór 09.30 uur) en goed verpakt aan de straat staat. Het ophalen kan hierdoor snel en vlot verlopen en door goede verpakking voorkomen we rommel in het dorp. Als u zelf papier brengt, kan het op de 1e zaterdag van de maand naar de containers bij de tuinbouwloods gebracht worden. Is de poort gesloten, dan kan men terecht bij de container bij Ser Kessels, Stationsweg 195 (ook op alle andere dagen). Agenda 1995 01 dec. Optreden Asteria Aostrumse Zangkompeneej 07 dec. Spellenavond, LVB 08 dec. Optreden Asteria Aostrumse Zangkompeneej 10 dec. Optreden Intratuin Veghel Aostrumse Zangkompeneej 10 dec. Optreden Intratuin Rosmalen Aostrumse Zangkompeneej 10 dec. Afhalen zittingskaarten leden 12 dec A.L.V. aide Beek 12 dec. Dorpsraad Werkcomité Bowling 13 dec. Optreden Intratuin Rosmalen Aostrumse Zangkompeneej 13 dec. Adventviering KBO 17 dec. Vrije verkoop zittingskaarten 19 dec. Kerstviering, OVB 20 dec. Kerststukjes maken, LVB 21 dec. Traditioneel kersttoepen in de kantine V.V.O. 3

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 3