oOOSTRUM Zaterdag 25 nov. 19.00 u. H. Mis met aansluitend Caeciliaviering in het Gemeenschapshuis. Orkest aanwezig zijn in de kerk om 18.45 u. (geen uniform) Zondag 26 nov. 14.00 u. Intocht Sinterklaas. Het leerlingenorkest zal de middag in het Gemeenschapshuis opluisteren. Tamboerkorps en orkest verzamelen om 13.30 u. bij het Gemeenschapshuis (uniform sjaal). Repetitie leerlingenorkest. Repetitie orkest. Repetitie leerlingen tamboers volgens afspraak. 19.30 u. Repetitie tamboerkorps. Agenda december 2 december Oud papier ophalen 14 december Bestuursvergadering 24 december Kerstvieringen/Kerstconcert 31 december Eikenhofkapel Loohorst Maandag 27 nov. Woensdag 29 nov. 19.00 u. 20.00 u. Gevraagd: Tamboermmaïtre Het tamboerkorps en de harmonie in zijn geheel zijn op zoek naar een tamboermaïtre. Naast de dirigent/instrukteur, die de muzikale leiding heeft, geeft de tamboermaïtre leiding aan het tamboerkorps bij hun optredens (m.n. optredens buiten) en bij uitrukken van het tamboerporps en het orkest gezamenlijk aan de gehele harmonie. Gevraagd wordt iemand, die zich enthousiast in wil zetten voor dit werk en bereid is geregeld aanwezig te zijn bij de repetities van het tamboerkorps (leeftijd vanaf 18 jaar). Ervaring is niet persé een vereiste. Zonodig kan men op kosten van de harmonie deelnemen aan een cursus voor tamboermaïtre. De cursus start medio januari 1996 in Weert en duurt 6 zaterdagen. Aan deze cursus wordt ook deelgenomen door 1 of 2 leden van het huidige tamboerkorps, die dan zonodig als reserve-tamboermaïtre kunnen fungeren. Wilt u zich aanmelden (liefst vóór 15 december), of heeft u vragen, dan kunt u contact opnemen met Jack Schuurmans, Binnenhof 11telefoon 586 286. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 3 W18

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 3