Dankbetuiging bij gelegenheid van mijn afscheid als direkteur van de Rabobank te Oostrum Met oprechte dankbaarheid en voldoening kijk ik terug op mijn dienstverband bij de Rabobank te Oostrum. Meer dan 37 jaar heb ik bij de Rabobank gewerkt, waarvan 34 jaar in Oos-trum als direkteur. In de loop der jaren heb ik velen van U ontmoet. Ik bewaar hieraan goede herinneringen. Dat geldt ook voor mijn afscheidsreceptie van donderdag 28 september j.l. De reacties bij mijn afscheid zijn van een dergelijke omvang, dat het voor mij onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken. Vandaar dat ik besloten heb dit te doen via een dankbetuiging in het Oostrums Weekblad, wetende dat dit blad bij vrijwel iedereen in Oostrum bezorgd wordt. In meerdere publicaties in de pers is aan mijn afscheid aandacht besteed. Als ik op mijn actieve dienstverband in Oostrum terugkijk, doe ik dat met een oprecht gevoel van dankbaarheid. Vanaf oktober 1961 was ik hier werk zaam. Met z'n allen hebben wij diverse maatschappelijke veranderingen doorgemaakt; veranderingen die uiteraard ook aan de bank niet voorbij zijn gegaan. De persoonlijke contacten met U als cliënt zijn gelukkig blijven be staan. Het zijn dan ook kontakten waarop ik met zoveel plezier, dankbaar heid en waardering terugkijk, naast het vertrouwen dat ik van U mocht genieten. De wijze waarop zovelen van U gereageerd hebben, heeft zowel mij als mijn vrouw en kinderen verrast. Gaarne zou je op zo'n receptie met iedereen wat langer willen praten; de rij wachtenden echter maakte dit onmogelijk. Ongetwijfeld zult U hiervoor begrip hebben. Velen van U hebben op mijn afscheid op een zeer persoonlijke wijze ge reageerd. De een in de vorm van een attentie vergezeld van een persoonlijk woord, de ander door middel van een schriftelijke of mondelinge reactie. Deze persoonlijke blijken van waardering hebben een bijzondere indruk op mij gemaakt. Met z'n allen heeft U van mijn afscheidsfeest voor zowel mij als mijn vrouw Marie-Louise en de kinderen een onvergetelijke dag gemaakt. Met deze unieke dag is 'n periode in mijn leven afgesloten, waarop ik naar ik hoop in goede gezondheid nog vele jaren kan terugzien. Moge het U allen naar wens gaan. Jan Janssen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 18 Rabobank 4

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 18