limburgse vrouwenbeweging Bloemschikken Woensdag 18 oktober 20.15 uur in het Adorgebouw. Meebrengen: Sierkalabas, lepel, mes. Geschikte materialen, zijn o.a.: coniferengroen, klimopblad, hop, eikeblad, bloemknoppen (uitgebloeid), druiven, bramen, noot, kastanje, sedum, hortensia, skimmia, bessen, lampionplant, koperdraad. Kleuren van de materialen aanpassen bij de kleur van de kalabas. Kerststukjes maken is niet 19 december maar 20 december. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Dringende oproep Aan alle inwoners van Oostrum Zoals u eerder heeft kunnen lezen in dit blad en voor de buurtbewoners in een huis-aan-huisbrief, gaan we op zaterdag 14 oktober vanaf 9.00 uur beginnen met onderhoud en reparatie aan het fort bij de Watermolen. Tot nu toe hebben zich slechts enkele personen opgegeven om te helpen en dit is veel te weinig om alle werkzaamheden gedaan te krijgen. Wij vragen daarom dringend eenieder om als het enigszins mogelijk is te komen helpen. Graag van te voren opgeven bij Jack Schuurmans, tel. 58 62 86, zodat er vooraf een werkplanning gemaakt kan worden. Lukt dit niet dan toch graag tot zaterdagmorgen 09.00 uur bij het fort, er is altijd iets te doen. Bedankt! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Informatie avond O. J. C. Iduna Op dinsdag 24 oktober om 20.00 uur wordt er door Iduna |Qj-c- een informatie avond gehouden om alle problemen en mis-? verstanden uit de weg te ruimen. Op deze avond zullen buiten het bestuur ook de stichting Oude Watermolen en de beheerder en bedrijfsleiders aanwezig zijn. Deze uitnodiging is bedoeld voor de bezoekers van de soos, bezoekers toekomstige tienersoos, ouders van alle bezoekers, buurtbewoners en andere mensen die iets van de soos willen weten. L P.S. Bankstellen gevraagd, tel: 0478 - 58 25 24. Het bestuur. i I 7 ?9eslote<> r

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 7