Zondag 08.30 u. Marco Janssen, Richard Duin, Tom Gielens, Arjan Kempen 10.00 u. Misdienaars van Oirlo Om niet te vergeten! Iedere vrijdag wordt vóór de H. Mis van 9.00 uur (om half negen) het Aller heiligste uitgesteld om van onze kant God eerherstel te brengen voor alles wat Hem in onze tijd wordt aangedaan, Hem de Schepper van alle leven. Allen ook dan al van harte welkom in onze kerk. Zaterdag 14 oktober zal wereldwijd in alle kerken en kapellen tussen 10.00 en 12.00 uur de Rozenkrans gebeden worden voor de ongeboren kinderen, voor de steun aan moeders die in verwachting zijn en voor de bekering van de aborteurs en hun medewerkers. In onze kerk bidden wij gezamenlijk die Rozenkrans om 11.00 uur. In de maand oktober in onze kerk iedere dag na de H. Mis Rozenkrans gebed, alleen op de woensdagen wordt de Rozenkrans gebeden 's avonds onder het plechtig lof om 19.00 uur. Laten we gehoor geven aan de drin gende oproep van Maria om de Rozenkrans te bidden, heel zeker in de maand oktober, de Rozenkransmaand. Op zaterdag 14 oktober zal het Jongerenplatform van ons bisdom op bezoek zijn in de St. Lambertuskerk te Horst. Daar zal om 18.30 uur de H. Mis worden opgeluisterd door het Jongerenplatformkoor. Aansluitend zal in een ruimte onder de kerk een ontmoetingsavond gehou den worden, waarin zal worden uitgelegd wat het Jongerenplatform is en doet. Voor de Jongeren die hun geloof en de kerk serieus willen beleven kan en wil ik deze bijeenkomst bijzonder aanbevelen. Je hoort dikwijls de jonge ren zeggen: dat geloof en jullie kerk zegt me niets. Zou de reden daarvan niet kunnen zijn dat zij te weinig afweten van de inhoud van het geloof, van de rijkdom van een Eucharistieviering, van de kerk. Onbekend maakt onbe mind. Als je eenmaal begrijpt, inziet wat een geweldige betekenis de Eucharistieviering voor je leven kan zijn, wat een rijkdom dat voor je leven kan zijn, vraag je je niet meer af: moet ik naar de kerk gaan? dan zeg je: ik wil naar de kerk en ik wil ook iets betekenen voor die Kerk van Christus. Daarom wil ik alle jongeren de goede raad geven bezoekt dan de bijeenkom sten van het Jongerenplatform van ons bisdom, te beginnen met de bijeen komst in Horst op 14 oktober. U zult daar veel leeftijdgenoten aantreffen en enthousiaste lui aantreffen. Jongeren die de kerk en het geloof niet afbreken, maar gezond sympathiek tegenover de Kerk, de Kerkgemeenschap van

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 9