Zaterdag 07 okt. 10.00 u. Maandag 09 okt. Woensdag 11 okt. Donderdag 12 okt 19.00 u. 20.00 u. 19.30 u 20.15 u Oud papier ophalen. Papierophalers: K. Op den Camp, I. Camps, G. Janssen, S. Janssen, P. Pijpers, T. Pluk, W. Pluk, M. v. Dinteren, M. Poels, J. Teeuwen, F. van de Venne, B. Daniels, A. Swemers. (s.v.p. tijdig aanwezig zijn en bij verhindering voor vervanging zorgen). Repetitie leerlingenorkest. Repetitie orkest. Leerlingen tamboerkorps volgens afspraak. Repetitie tamboerkorps. Bestuursvergadering. Agenda oktober 15 okt. Serenade 40 jaar Oozo 12.00 uur) 21/22 okt. Eikenhofkapel naar Wittlich 28 okt. Donateursaktie 29 okt. Allerzielenviering Gemeentetournooi Muziekfederatie Venray Ondanks een zeer drukke week voor de harmonie en een week van uitersten is er afgelopen zondag in Leunen prima gepresteerd. Zowel orkest als tamboerkorps namen daar deel aan het gemeentetournooi^ Het optreden van het orkest werd beoordeeld met de kwalificatie goed van het tamboerkorps met de kwalificatie "goed tot zeer goe Oud papier ophalen Elke eerste zaterdag van de maand wordt in Oostrum oud papier opgehaald door de harmonie. U wordt verzocht tijdig (voor 10.00 uur) het papier aan straat klaar te zetten. Tevens willen wij u vragen om dit goed en stevig te verpakken, zodat het ophalen snel kan verlopen en er geen rommel in het dorp komt. Bedankt! Donderdag 12 oktober 1995 komen onze leden rond 18.00 uur loten aanbieden. U steunt hun club door ook een lot te kopen Doe mee met de Grote Club-Aktie Bijvoorbaat onze dank, Korfbalvereniging Oostrum r

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 3