weinig belangstelling van de leden. Wat in ieder geval doorgaat is het bezoek aan Porkhof te Ysselsteyn op 25 oktober a.s. In verband met het regelen van het vervoer door eigen auto's dienen deelnemers aan deze tocht zich te melden bij een van de bestuursleden. Ouderensoos; Indien er belangstelling voor is willen we graag een middag in de week organiseren waar ouderen elkaar kunnen treffen en samen kunnen kaarten, eventueel biljarten of andere gezellige dingen kunnen doen. Wil je hieraan meedoen meld dit dan ook aan het bestuur. Collecte Beatrixfonds Deze heeft in Oostrum opgebracht het mooie bedrag van 1037,-. Dank aan de gevers en aan de collectanten die zich hiervoor ingezet hebben. Lidmaatschap Kath. Bond van Ouderen. Was U nog geen lid? Bent U wel 55 en in de VUT of gepensioneerd dan is voor jou een sterke ouderenorganisatie van belang. Blijf dan niet aan de kant staan en meld U aan als lid bij het bestuur. Telefoon secretariaat 58 38 89 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Nobel-Nieuws Sinds 1994 heeft Oostrum een eigen ponyclub. %T\[^ //O Op zondag 8 oktober 1995 houdt onze vereniging de - - - jaarlijkse terugkerende clubkampioenschappen en tevens NOBEL open dag. Belangstellenden, jong en oud, nodigen wij uit om vanaf 11.00 uur 's morgens kennis te komen maken met onze vereniging. Ons terrein is gelegen in het Oostrums veld achter Rank Xerox in Oostrum. De kinderen wordt de mogelijkheid geboden een ritje op een pony te maken; kinderen die zelf een pony hebben kunnen deze gerust meenemen naar ons oefenterrein om eventueel deel te nemen aan het spel. Op de open dag is een info, waar inlichtingen verstrekt worden over de vereniging zoals trainingen onder deskundige leiding, deelname aan wedstrijden, clubcontributie e.d. Heb je interesse kom dan zondag 8 oktober 1995 naar ons ruiterterrein. Wij ontvangen jullie hartelijk. Het bestuur en leden van LR en PC Nobel. Secretariaat Stationsweg 138 5807 AD Oostrum. 23

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 23