Overleden Op 5 september j.l. overleed op Beukenrode, op 68-jarige leeftijd Pierre Wolters, Jan Jofferspas 26. Na de uitvaartdienst op 13 september hebben wij hem begeleid naar zijn laatste rustplaats: Trans Cedron. Gedoopt Op 10 september kwam voor het eerst naar de kerk, samen met haar ouders en alle andere familieleden: MILOU de Bruijn. Samen wonen ze op Jofferspas 17. Wij wensen haar Gods zegen toe in haar leven en veel geluk binnen het gezin waarin zij opgroeit. uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Aostrumse zangkompeneej Bedankt allemaal, We hebben weer 'n goed geslaagde bloemenaktie achter de rug. Dit hebben we niet alleen te danken aan de koorleden, die bijna vijftig bossen meer verkochten als vorig jaar, maar vooral aan alle mensen van Oostrum die nu nog genieten van die mooie bos bloemen. Bedankt. Wat we zoal zingen, kunt U a.s. zaterdag in het gemeenschapshuis komen beluisteren. We houden dan een receptie van half acht tot half negen, omdat we vijftien jaar bestaan. Maar ook omdat de jury op 'n concours in Made vond dat we een eerste prijs met promotie en 'n beker verdiend hadden. Na de receptie, dus rond half negen zingen we dan de bekroonde liederen en nog wat van ons kunnen. Daarna zal het jongeren koor Harmony hun zangtalenten ten gehore brengen. Het Aalster mannenkoor komt daarna op de planken. Met dit koor hebben we in de loop der jaren goede contacten opgebouwd en reeds meerdere malen waren wij bij hun te gast. Nogmaals bedankt en tot ziens. Aostrumse zang kompeneej. Mk w -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 5

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 5