Gemengd koor Oostrum Gemengd koor Oostrum Beste koorleden, De vakantie zit er weer op en dan is het ook zo weer Kerstmis. Kerstmis is voor ons koor een van de hoogtepunten van het jaar door het zingen in de Kerst-Mis. Maar om een mooie Kerst Mis te kunnen zingen moet een koor geregeld repeteren en als het enigszins mogelijk is op volle sterkte. De eerste weken ^na de vakantie was de opkomst op de wekelijkse repetitie-avond nog maar matig. Dat is jammer want dan komt dadelijk de nieuwe Mis die we met kerstmis willen zingen in het gedrang. Het bestuur vraagt u dan ook om als het enigszins mogelijk is de wekelijkse repetitie bij te wonen om de nieuwe mis en de nieuwe partij mee in te leren. Wij zouden het erg fijn vinden om u de volgende week allemaal op de repetitie te zien. Dan hebben we samen nog drie maanden om de nieuwe vierstemmige in te studeren. Verder wil ik alle inwoners van Oostrum, maar ook daarbuiten, vragen om lid te worden van het Gemengde koor. De meeste mensen kunnen zingen, maar durven dat niet, omdat ze denken dat het niet goed genoeg is. Als u interesse hebt kom dan gerust eens een avondje met ons repeteren zonder verplichtingen uwerzijds. Daarna kunt u dan nog altijd een beslissing nemen of u samen met ons wilt zingen in het Gemengde koor. Alle stemmen zijn welkom, zowel dames als ook heren. Ook de oudere jongeren die kunnen en willen zingen nodigen wij graag uit om eens te komen oefenen. Namens het bestuur Martin Kusters ^-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Bij deze willen wij alvast bekend maken dat onze vereniging op 12 oktober 1995 meedoet aan de Grote Clubaktie! Wij zullen géén gebruik maken van z.g. "intekenlijsten" zodat wij slechts eenmaal bij de Oostrumse inwoners langs komen met het verzoek om onze club financieel te ondersteunen. 17 GROTE CLUBAKTIE:

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 17