Kerkdiensten O. L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 9-17 september. Zaterdag 19.00 u. Zondag 8.30 u. 10.00 u. Maandag 9.00 u. Dinsdag 9.00 u. Woensdag 9.00 u. Donderdag 9.00 u. Vrijdag 8.30 uur 9.00 u. 16.00 u. Zaterdag 19.00 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Harry Thuijls, overl. ouders de Kleijn-Herre graven, Hendrik en Jo Jeucken, Toon Muller, Cor Thielen en zoon Toon en Piet Baltussen (namens de bewoners van Boshuizen), Vader Raedts, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Overl. ouders Jans-Verheggen, overl. ouders Smits- v.d. Hoogen. Bedevaartgangers van Venray. Piet Litjens, Piet Custers, Toon van Arsen en echtge note en Harry, Jeanne Pans-Kersten en overl. familie. Zangkoor van Venray). Tot bijzondere intentie Voor 'n zieke Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen (Met Rozenkransgebed). Voor Marion Vermeulen. Uitstelling van het Allerheiligste Jan Kessels en uit dankbaarheid Uit dankbaarheid bij 'n 40 jarig Huwelijk Driessen- Muijsers. (Gem. koor). Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, Johan Kleuskens, Herman de Kleijn, Piet Peeters, jaardienst Martin Vermeulen, overl. ouders Broeren-Kersten, overl. ouders Lemmens-Stevens. Zondag 8.30 u. Laura op den Kamp, Simone Geraerds, Dianne v.d. Mortel, Auke Reinders. Emil Moure, Wim Clephas, Marco Janssen, Richard Duin. 10.00 u. Misdienaars van Venray. Uitstelling van het Allerheiligste Iedere vrijdag wordt vóór de H. Mis van 9.00 uur, dus om half negen, het Allerheiligste uitgesteld, om God eerherstel te brengen voor alles wat Hem in onze tijd wordt aangedaan, Hem de Schepper van alle leven. In Nederland werden dit jaar weer 40.000 kinderen vermoord in de moederschoot. Het is een slag in het gelaat van een liefdevolle Schepper, ledereen is van harte welkom ook bij de uitstelling van het Allerheiligste. 5

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 5