Mededeling vanuit het bestuur Oproep bestuurskandidaten V.V. Oostrum V.V. Oostrum is een bloeiende 60-jarige club waar het gezellig vertoeven is. Een club die ook een gedegen bestuur kent en behoort te hebben. In het afgelopen jaar zijn er tussentijds 2 vacatures ontstaan die we niet meteen hebben kunnen/hoeven invullen. Op 11 oktober a.s. komt daar nog een vacature bij. We hebben zelf reeds enige mensen benaderd die om verschillende redenen echter op dit moment niet voor ons beschikbaar zijn. Vandaar deze oproep: Wie heeft er zin en tijd om zitting te nemen in het bestuur van V.V. Oostrum. Over het vervullen van functies is alles 7. bespreekbaar maar met name zoeken wij kandidaten die namens de jeugdafdeling, secretariaat of het wedstrijdsecretariaat plaats willen nemen. Ook als u geen lid bent van onze vereniging omdat u bijv. niet meer actief voetbalt of vrouw bent maar wel zin heeft om met ons mee te doen, verzoeken wij u vriendelijk dit aan ons kenbaar te maken. Reacties gaarne naar: J. Bus secretaris V.V. Oostrum Witte Vrouwenstraat 11 5807 AS Oostrum tel.: 8 44 96 P.S. Vorige week hebben wij alle mensen die meegewerkt hebben aan het slagen van het jubilieum, stratentoernooi etc bedankt. Bij het afdrukken is de band Grum niet vermeld. Bij deze nogmaals bedankt, ook aan Grumü! Bestuur V.V. Oostrum Veteranen VVO Uitslag zaterdag 2 september VVO - Holthees 2 - 4 Programma zaterdag 9 september Wanssum - VVO Aanvang 16.30 u. Vertrek 15.45 u. Na de 0 - 5 van de vorige week wilden we vandaag beter uit de bus komen. Dit voornemen werd al 20 seconden na het beginsignaal teniet gedaan 0 -1 voor Holthees, altijd 'n goede sportieve tegenstander. We gingen door deze vroege tegenvaller niet bij de pakken neer zitten, en het was dan 'n paar minuten later door Geert Willems weer gelijk. Toch kregen we door 't een of ander niet echt greep op de wedstrijd (tenminste de eerste helft) wat tot uitdrukking werd gebracht in 1 - 2,1 - 3, 1 - 4 ruststand. Na de rust zagen we een beter voetballend Oostrum wat zich nog al wat kansen creëerden waaruit 'n twijfelachtig buitenspel doelpunt niet aan ons gegeund was. Toch was het weer Geert Willems die 2 - 4 liet aantekenen. Al met al geen slechte wedstrijd die volgens ons 3 - 4 en zelfs meer had kunnen zijn. Mat Jansseri 19

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 18