leder kommissielid werd in de gelegenheid gesteld een korte toelichting te geven op de werkwijze van de kommissie, waarvan hij/zij deel uitmaakt. I.v.m. zijn verhuizing naar Venray is Jan v.d. Valk benoemd tot adviserend lid van onze Dorpsraad. Dhr. v. Soest vestigde de aandacht op het Structuurplan/ inspraakrapport zoals vastgesteld in de gemeenteraadsvergadering dd. 25 april 1995; met name de passages welke op Oostrum betrekking hebben, hebben onze extra belangstelling. NS. Op 12 juli a.s. zal op bestuurlijk niveau beslist worden over de invulling van de lijn Nijmegen-Roermond. Het is niet duidelijk wat de eventuele veranderingen inhouden. M. Wilms -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o HARMONIE0 pR IS a °OOSTRUM Zaterdag 2 sept. Zaterdag 2 sept. Maandag 4 sept. Woensdag 6 sept 10.00 u. Oud papier ophalen Papierophalers: R. Ebisch, T. Haegens, M. Knelissen, J.v. Osch, S. Schuurmans, M. Mater, R. Pluk, P. Bom, H. Thielen, A. Reijnders, F. v.d. Boogaard, H. Verheijen, J. Weijs 10.00 - 12.30 u. Groepsrepetities klarinetten, saxen, fluiten 19.00 u. Repetitie leerlingenorkest 20.00 u. Repetitie orkest Leerlingen tamboerkorps volgens afspraak 19.30 u. Repetities tamboerkorps Agenda september: 14 sept. Bestuursvergadering Repetitie orkest Repetitie orkest Repetitie orkest 24 sept. 27 sept. 28 sept. 30 sept. 30 sept. Foto's maken Concert Vrienden van de Harmonie Ophalen oud papier Wij verzoeken u het oud papier tijdig en goed verpakt klaar te zetten. Dit maakt het ophalen een stuk makkelijker en voorkomt rommel in het dorp. Bij voorbaat onze dank. OPGERICHT 1918

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 3