Kopij senioren en veteranen: Kopij jeugd: Mgr. Hanssenstraat 12 Valkenkampstraat 20 Senioren Uitslag zondag 27 augustus SVEB 5 - Oostrum 5 4-2 Programma zondag 3 september SVVH 1 - Oostrum 1 aanvang 14.30 u - Melderslo 3 De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Oostrum 2 Oostrum 3 Oostrum 4 Oostrum 5 Leunen 6 - Blerick 5 - vrij - Wanssum 3 - Oostrum 6 aanvang 13.30 u aanvang 11.00 u aanvang 10.00 u. aanvang 09.30 u. Vanuit het Bestuur Op zondag 20 augustus hebben we officieel het jubileumjaar afgesloten. Een sterk bezet stratentoernooi met een record aantal teams, de strijd om de Br. Huyberstrofee door de E en F teams en prachtige weersomstandigheden. Een stevig onweer had voor een lichte verkoeling gezorgd in de ochtend uren, het jeugdkamp was deels onder water komen te staan maar de stem ming was opperbest en gaande de dag ging de temperatuur weer naar hooq zomerse waarden. De EHBO had het over het algemeen rustig maar wenst de jonge dame van de afdeling korfbal veel beterschap toe nadat zij haar knie verdraaid had en met gips terugkwam uit het ziekenhuis. Voordat we met de muziek de avonduren ingingen werden twee leden van V.V. Oostrum gehuldigd. Bert Arts, 60 jaar lid en Piet Haegens 40 jaar lid kregen een herinnering. Vervolgens werd het jubileum 60 jaar V.V.Oostrum afgesloten met een klein muziekfestival. Brajopies en Samson's Barber verrasten het talrijke publiek met hun muzikale inbreng. Vanaf deze plaats willen wij iedereen bedanken die op welke wijze dan ook heeft meegewerkt aan het jubileum, stratentoernooi en het jeugdkamp. Het zit erop, nu begint de competitie weer. Het eerste elftal won de Venray-Cup Of er meer in zit moet in de competitie blijken. Wij wensen hen en alle teams veel succes! Bestuur V.V. Oostrum 11 *MMM rnmmm

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 11