Maar staan we er ook wel 'ns bij stil dat God, die ons het leven gaf en ons voorbestemd heeft voor 'n eeuwig geluk, die ons zozeer heeft lief gehad en nog lief heeft, dat Hij er zijn vreselijk lijden en smartelijke dood voor over had, dat velen ook in onze tijd Hem vergeten, en niet alleen vergeten, maar zich van Hem niets aantrekken, Hem in woord en daad negeren en Hem beledigen? Daarom dachten we: laten we van onze kant Hem wat eerherstel brengen door iedere vrijdag, die ons in herinnering brengt de voor ons zo goede vrijdag, voor de H. Mis van negen uur, om half negen het Allerheiligste uit te stellen, om Hem eerherstel te brengen voor alles wat hem in onze tijd wordt aangedaan, ledereen is dus op iedere vrijdag ook al om half negen van harte welkom in onze kerk. Vreugde en dankbaarheid om nieuw leven! Dezer dagen vond ik weer een kaartje in m'n brievenbus en gezien de tekening op het kaartje was 't mij al gauw duidelijk dat het een geboortekaartje moest zijn. Toen was natuurlijk de vraag: van wie komt dat? En het kwam van Liesbeth en Herman Verheijen-van Vegchel - van Broekhuizenstraat 40. Zij laten ons weten dat hun gezin weer is uitgebreid met een zoon: HARM, broertje van Bram. De tekst op het geboortekaartje was zeer persoonlijk, origineel en grappig, maar de werkelijkheid was wel iets anders. Bram brengt zijn broertje HARM in 'n schep op de tractor naar binnen. Maar Liesbeth zal wel gedacht hebben zo eenvoudig en gemakkelijk gaat het niet. Maar de spanning en offers van al die maanden is ze al lang vergeten. Toen zij 18 augustus HARM voor het eerst hoorde huilen was er bij haar alleen maar vreugde en dankbaarheid om dit wonderlijk geschenk van hun wederzijdse, grote liefde, en evenzeer 'n geschenk van God. Daarom is HARM voor hen ook 'n kostbaar geschenk en zullen zij HARM ook met liefde en grote zorg meegeven wat zij ook van thuis uit als het meest waardevolle voor het leven hebben meegekregen. Daarom zullen zij ook HARM door het doopsel aan Gods handen toever trouwen, veiliger en geborgener kan een kind niet zijn. Herman en Liesbeth, van harte gefeliciteerd met dit heerlijk geschenk van jullie wederzijdse, grote liefde, met jullie zoon HARM. Mogen jullie veel vreugde van hem blijven beleven en moge HARM zelf 'n zonnige toekomst tegemoet gaan. uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 6