nieuws Beste ouders en kinderen, l.v.m. de lesroosters van de leiding kunnen we niet eerder met de club avond starten dan begin oktober. Zo gauw we weten welke leiding welke groep draait, ontvangt U hier bericht over. Op het moment zitten we zelfs zo krap in de leiding dat het zelfs de vraag is of we door kunnen gaan. Daarom doen we een dringende oproep naar U als ouder om zich op te geven als leiding. Wilt U hier meer informatie over dan kunt U bellen met Nel Vollenberg (tel. 8 91 67). Met vriendelijke groet, Bestuur Ador -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Lees- en Schrijfcursussen, ook in 1995/1996 Deze cursussen zijn voor mensen die een lees- en schrijfprobleem hebben. Mogelijk kent u die mensen in uw eigen buurt, familie- of kennissenkring. Misschien kunnen ze dit wat hier staat niet eens lezen. Soms kan dat problemen op hun werk met zich meebrengen. Zij moeten bijvoorbeeld een instructie lezen voor een apparaat of machine en vinden het vervelend om dat aan hun chef of collega te vragen. Ook in de privé- situatie kan dit erg lastig zijn. Het hoeft geen probleem te zijn want bij u in de buurt geeft de Stichting Volwassenen Educatie Noordelijk Limburg o.a. ook Lees- en schrijfcursussen. f De Stichting Volwassenen Educatie (SVE) kan u helpen bij het oefenen van lezen en schrijven. De groepen zijn niet groot: 6 8 mensen. En het is niet alleen lezen en oefenen, maar vaak is het ook gezellig met elkaar. Ons devies is; U moet niet, U mag!!! In een jaar zijn er ongeveer 38 lessen, die 1 keer per week gegeven worden. De lessen duren 2,5 uur. De cursuskosten voor een heel jaar bedragen ƒ85,- U kunt u aanmelden bij: De centrale administratie S.V.E. Noordelijk Limburg tel: 04709 - 8 32 98. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 10

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 10