Op de onlangs gehouden feestavond die in een sportieve en gezellige sfeer verliep is A. Selder-Verhoeven onderscheiden met de zilveren speld van het LFA. Annie is al 25 jaar bij de toneelgroep en zij heeft zich hiervoor zeer verdien stelijk gemaakt. Jarenlang heeft zij in toneelspelen meegespeeld en later heeft zij de regie overgenomen dat zij met veel elan heeft gedaan. Wij hebben haar op deze feestavond hiervoor eens extra in de bloemetjes gezet. Annie nogmaals proficiat en bedankt voor alles wat je voor ons hebt gedaan en we hopen je nog lang als lid van onze toneelgroep te kunnen hebben. De toneelgroep is ook weer begonnen met het instuderen van haar nieuwe toneelspel. We hebben gekozen voor de klucht HET VEENSPOOK een spel in drie bedrijven. De uitvoeringen hiervan zullen zijn op 5 en 6 november dit in samenwerking met de harmonie. Wij zullen hier later nog nader op terug komen. Acceptatie van Eurocheques in Frankrijk 04-07-1995 Informatie voor klanten die naar Frankrijk gaan. Volgens mededelingen van Europay International hebben veel Franse banken besloten om de acceptatie van eurocheques te staken. De meeste kantoren van de volgende instellingen accepteren nog wel eurocheques: La Poste, Caisses d'Epargne, Credit Mutuel en Credit Agricole. Voor het opnemen van kontanten adviseren wij gebruik te maken van de Europas met pincode, evt. Creditcard (kosten!!) of Travellercheques. Betalingen kunnen worden verricht door middel van Creditcards zoals b.v. de Rabocard en de Topcard. Steeds meer warenhuizen, super markten, benzinestations en sportzaken accepteren ook Pin-betalingen. In de meeste gevallen kan ook met eurocheques worden afgerekend. 5 Js ATTENTIE

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 5