Onder de vakantie-periode gaan alle diensten in de kerk op de gewone tijden door; alleen zal er niet iedere zondag 'n gezongen Mis zijn, en misdie- naartjes zullen ook wel 'ns ontbreken, ledereen heeft recht op 'n tijdje vakantie. We wensen allen die 'n vakantiereis maken een goede reis, een ontspannen vakantie en een behouden thuiskomst. En degenen die hun vakantie in Oostrum zullen doorbrengen een hele fijne vakantie in Oostrum. uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Burgemeester en Wethouders van Venray namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, maken hierbij bekend hun besluit nr. 95.4926 waarbij besloten is tot: 1. Instellen van een inrijverbod voor vrachtverkeer met uitzondering van bestemmingsverkeer op de Mgr. Hanssenstraat voor het gedeelte vanaf de aansluiting met de Stationsweg tot aan de aansluiting met de Wanssumseweg; 2. Aanbrengen van een rijbaanversmalling op het wegdek halverwege tus sen de aansluiting met Vlasakker/Geysterseweg en de Hoefslag, zodanig dat er ter plaatse een rijbaan overblijft van 3.25 m, waarbij gescheiden daarvan een fietsstrook wordt gerealiseerd, welke fietsstrook aansluit op de aan te brengen fiets-suggestiestrook aan de zuidwestzijde van de rij baan Mgr. Hanssenstraat vanaf de aansluiting Mgr. Hanssenstraat/ Vlasakker tot aansluiting Mgr. Hanssenstraat/Wanssumseweg; 3. Ter plaatse van de versmalling de aldus gerealiseerde fietsstrook aan te wijzen als verplicht fietspad door plaatsing van de borden G11 en G12; 4. Instellen van een parkeerverbod aan de zuidwestzijde van het weg gedeelte van de Mgr. Hanssenstraat tussen de aansluiting met de Vlas akker en de aansluiting met de Wanssumseweg; Voor nadere informatie over deze verkeersmaattregel kunt u zich wenden tot de Vakbalie Gemeentewerken van de gemeente Venray, van maandag t/m vrijdag van 9.00-13.00 uur en op de maandagmiddag van 13.00-17.30 uur, waar het besluit alsmede de bijbehorende tekening ter inzage ligt. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na de dag waarop het besluit bekend is gemaakt een bezwaarschrift indienen bij het College van Burgemeester en Wethouders. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o BEKENDMAKING

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 4