In een prachtige ambiance en onder fantastische weersomstandigheden vond op zondag 25 juni 1995 in Meerio het kringconcours van de ponies plaats. Dit concours werd speciaal in Meerio verreden omdat de ponyclub 25 jaar bestond, de paardenvereniging 60 jaar en de opening van de ruiters portaccommodatie tegelijkertijd werd gevierd. Vanaf woensdag vierde deze vereniging feest. Onze ponycombinaties lieten zich van hun goede kant zien. Twee combinaties namen deel aan het springen. Zij reden allebei een goede basisrit en plaatsten zich voor de barrage. Daarin behaalde Koos Derks met zijn pony Nikita een 6e prijs in het springen klasse L van de D-categorie en John Creemers een 3e prijs in de klasse L van de E-caterogie met zijn pony Charlie. Marlies Huijbers nam deel aan de dressuur en streed in de klasse L om een ereplaats. Helaas behaalde zij met haar pony Lucky juist geen winstpunt. Prijswinnaars van harte gefeliciteerd. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Vlasbloem, Vlasbloem, Vlasbloem, Vlasbloem Toneelvrienden, Zoals jullie inmiddels allemaal wel weten houden wij op zaterdag 1 juli a.s. onze jaarlijkse feestavond. Deze prachtige avond is georganiseerd door een interne feestcommissie. Wat wij die avond zullen gaan doen blijft een verrassing. Wij verwachten jullie allemaal om 19.30 uur bij café van Dijk. Groetjes, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 18 Secretariaat, Nobel. Feestcommissie Vlasbloem Oostrum Mb NOBEL nieuws

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 18