Door de jaren heen bereikten ons verzoeken van de zijde van onze klanten, om regelmatig de verwarmingsinstallatie te laten serviceren. Wij staan hele maal achter dit idee, daar dit voor u en ook voor ons voordelen heeft: het rendement van de apparatuur blijft op peil en "grote" storingen veroorzaakt door bijvoorbeeld stofophoping en afzetting van aluminium met als gevolg grote en vaak ook dure schade kunnen voorkomen worden. Wij geven een en ander dan ook serieus gestalte in de vorm van een onder- houdskontrakt, waarbij we exact bijhouden wanneer uw ketel geveegd is, weer moet worden geveegd, en bellen u om een datum en eventueel tijdstip af te spreken wanneer de monteur komt. Wat houdt een onderhoudsbeurt in: Controleren van uw c.v.-installatie Schoonmaken van de c.v.-ketel (combi), gasboiler, geyser, gasgevel- kachels, gashaarden, gasluchtverhitters en olieketels C.V.-ketel afstellen Kosten: Daar het assortiment van bovengenoemde apparatuur nogal varieert, is het ons onmogelijk een vast bedrag te calculeren. Vandaar dat wij de gemaakte uren en kilometers berekenen tegen het geldende uur- en kilometertarief. Onderstaand vindt u een deelnamestrookje voor een onderhoudskontrakt. Vul uw persoonlijke gegevens in en, zover u deze weet, de gegevens om trent uw verwarmingsapparatuur. Stuur dit strookje dan naar onderstaand antwoordnummer. Een postzegel is NIET nodig. Vragen? Bel: 04780 - 7 19 41J. Jaspers of M. Beerkens (na 10 oktober a.s.: 0478 - 57 19 41 Naam: Adres: PC woonplaats: Telnr.: Merk: Type: Installatiedatum: Versleijen C.V. Antwoordnummer 4453 5800 WT OIRLO 16 ONDERHOUDSKONTRAKT

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 16