Aan alle ouders van de kinderen van Mariaschool Oostrum Al jarenlang doen de mensen van de ouderbrigade geweldig werk door kinderen die uit school komen, of er naar toe gaan, veilig de Mgr. Hanssenstraat over te laten steken. Het is steeds zo geweest dat er ruim voldoende ouders bereid waren om een kwartier per week "op te offeren" om zo in te staan voor een veilige oversteek. Helaas heeft de ouderbrigade, bestaande uit 30 ouders, dit jaar een flinke aderlating moeten ondergaan; 11 personen hebben om volstrekt begrijpelijke redenen aangegeven te stoppen. Wij laten het niet na deze mensen bij deze hartelijk te bedanken voor hun jarenlange, trouwe inzet. Een flink aantal ouders heeft zich intussen bereid verklaard open gevallen plaatsen op te vullen. Zoals de zaken er nu echter voorstaan betekent dit dat er volgend jaar toch niet op élle tijden gebrigadierd wordt. Dus volgend schooljaar zult u er zélf zorg voor moeten dragen dat uw kind(-eren) op vrijdag om 12.00 uur en om 15.15 uur veilig kan (kunnen) oversteken. Op vrijdagen wordt er wél gebrigadierd om 8.15 uur, om 11.30 uur en om 13.00 uur. Als er mensen zijn die alsnog oplossingen kunnen aandragen om deze, voor iedereen ongewenste situatie te voorkomen, verzoeken wij vóór maandag 26-06 kontakt op te nemen met Geert Kunen, Geysterseweg 14, tel.: 8 91 10. Voor een creatieve, onderhoudsvriendelijke tuin volgens Uw eigen wensendan naar A. van Soest, Geijsterseweg 18, Oostrum. Tel. 04780 - 8 33 95. Wij bieden U: - div. soorten rotskeien, eventueel met gat voor waterdoorvoer - turfblokken - potgrond verpakt en los - grasmatten - sierheesters en coniferen - stalen hekwerk naar eigen keuze - 400 soorten vaste, winterharde planten w.o. - 200 soorten specifieke rots- en border planten Met vriendelijke groeten, de oudervereniging Alles voor uw tuin.... 9 <4

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 9