van dankbaarheid en verantwoordelijkheid tot uitdrukking brengen tegenover de Gever en Behoeder van het leven, door hun kind ook ten doop te houden, hun kind dicht bij God te brengen, hun kind onder de bescherming van God te stellen, want nergens is een kind veiliger en geborgener dan in Gods hand. Kinderen staan nog helemaal open, en van wie zijn ze meer afhanke lijk dan van hun ouders. Wij hopen dan ook dat jullie allen in die heerlijke opdracht: "Laat ze Mijn evenbeeld blijven" slagen. Straal Gods liefde uit voor hen. Wees duidelijke wegwijzers naar God, naar 'n leven met en naar God. Hans en Rianne, Eric en Anja, Peter en Angelique, van harte gefeliciteerd met Mandy, Marijn en Henri. Mogen jullie erin slagen om iets wondermoois van deze levens te maken. Heel veel vreugde van en met hen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Op zondag 7 januari 1996 organiseert carnavalsvereniging de Karklingels haar achtste liedjesmiddag. Hoewel dat nog ver in de tijd ligt, doen wij toch alvast een dringend beroep op tekstschrijvers, componisten, zangers en zangeressen om zich aan te melden bij de organisatie. Wij kunnen mensen met elkaar in kontakt brengen zodat het niet persé noodzakelijk is om zelf een liedje te componeren én te schrijven én te zingen. Het is een ongelooflijk aardige ervaring om eens een keer mee te doen. Wij wensen jullie allemaal een zonnige vakantie toe. Dromend in de zon in Frankrijk of Boshuizen kunnen de meest fantastische schlagers het licht zien. Maak er weer wat van!! Inlichtingen en aanmeldingen: Frank Driessen (8 81 76), Rooi van Soest (1 29 49), Math Laurensse (8 75 31) of Bert Linskens (8 40 79). Tussen 24 juni en 3 juli worden er loten te koop aangeboden t.b.v. "De Straatkinderen van Rio" a 1,per stuk. met als hoofdprijs: Een 14-daagse vliegreis naar Rio de Janeiro voor 2 personen uw pastoor STRUM

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 5