Kopij senioren en veteranen: Mgr. Hanssenstraat 12 Kopij jeugd: Valkenkampstraat 20 De aangeleverde kopij dient vóór zondagavond 21.00 uur ingeleverd te zijn. Kopij dient getypt in blokletters te worden ingeleverd. Alvast bedankt voor eenieders medewerking. Veteranen VVO Uitslag zaterdag 17 juni 1995 SVCB - VVO 0 - 0 Na het kleine verlies van afgelopen week konden we vandaag de uitslag gelijk houden. Zoals de stand is, zo valt er ook weinig noemenswaardig over de wedstrijd te schrijven. Het was wel 'n sportieve wedstrijd, die goed heen en weer ging, met de iets betere kansen voor SVCB, werd het dan gevaar lijk, dan was er de excellent keepende Jan de Bruin die de nul voor ons vasthield. Verder hebben we vandaag afscheid genomen van één van onze leiders. Jammer Math, bedankt namens ons allemaal voor het vele en vaak ondankbare werk wat je voor ons verricht hebt, je weet als je terug wilt komen er is altijd plaats voor jou. Verder wil ik Jep bedanken en succes wensen bij de senioren. Je zult Math v. Rhee wel missen. Dit was de laatste wedstrijd van dit sei zoen, met vele ups en downs, vanaf januari '95 hebben we 21 wedstrijden gespeeld, waarvan we er 8 verloren, 8 wonnen en 5 gelijk speelden. Rest mij nog om de scheidsrechters, bestuur en alle anderen die ons ten dienste zijn geweest te bedanken en u allen een prettige vakantie te wensen. Zaterdag 19 augustus zijn we er weer met VVO tegen Lüllingen. Tot dan. Wimke en Marcel bedankt. Pierre Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen 10 ec i vii 1935 1995

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 10