ieder van ons als wij in een grote stoet van biddende gelovigen, onder de feestelijke klanken van de muziek, met ons Heer door enkele straten van onze parochie trekken en daarbij Zijn zegen over ons allen afsmeken. Wij kunnen niet buiten de in het Allerheiligste werkelijk aanwezige Heer. Wij vragen Zijn hulp, kracht en bijstand. Voor onszelf, maar ook voor allen die niet in Hem geloven, opdat allen zullen inzien dat een wereld zonder God enkel en alleen een spijkerharde wereld is. Het is de Heer zelf, die in de processie in ons midden is. Als wij de Heer, in de gedaante van brood, op onze processieweg begeleiden, getuigen wij dat wij Zijn Lichaam, Zijn Kerk willen zijn in deze wereld. Daarom willen wij, terwijl wij met de Heer door onze straten trekken, ook openbaar getuigenis afleggen van ons geloof en de vreugde die Hij ons schenkt. i Moge onze processie zondag een levend getuigenis zijn van ons geloof in de Eucharistie - en laten wij met zeer velen blijken dat wij helemaal achter onze zo menselijke en hartelijke bisschop Monseigneur Wiertz staan, die bereid was in deze processie en Hoogmis voor te gaan. Volgorde processie 1) Misdienaars met kruis 2) Harmonie 3) Processiegangers met vaandels 4) Kinderen die bloemen strooien 5) Beeldje van O.L. Vrouw van Oostrum 6) Gemengd koor 7) Kerkbestuur, baldakijndragers met het Allerheiligste 8) Gilde van Blitterswijk (die waarschijnlijk na de processie nog even zullen optreden met vendel zwaaien op ons dorpsplein). Zeker de moeite waard om er nog even bij te blijven, ik heb ze persoonlijk al verschillende malen gezien na de processie in Blitterswijk. uw pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-* Fietsen Dinsdag 13 juni a.s. gaan we weer fietsen. We vertrekken om 19.00 uur bij de Rabobank. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 6 limburgse vrouwenbeweging

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 6