Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 10-18 juni Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u 10.00 u Overl. ouders Achten-Verdijk en kinderen, jaardienst Johannes Rongen, jaardienst Wim Heidens, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Mie Staaks-Hermans Sacramentsprocessie - H. Mis op Transcedron Overl. ouders Jans-Verheggen, Johan Kleuskens, overl. familie Vriens-Kerkhof, overl. ouders Derks- Janssen, Antoon van Arsen en echtgenote en Harry, Jean v.d. Pans-Kersten en overl. familie, overl. ouders Muyres-Dupont, gest. jaardienst Jos Thielen en Maria Rutten, Sef v.d. Brandt en Louisa Weijs, (Gem. Koor en Harmonie) Tot bijzondere intentie Gest. jaardienst Gertrudis Derks, gest. jaardienst Theodora Camps-Strijbos, Sjang Camps Woensdag 09.00 u. Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, Ber van Dijk, Marion Vermeulen Donderdag 09.00 u. T.e.v. O.L. Vrouw Maandag Dinsdag 09.00 u. 09.00 u. Vrijdag Zaterdag 09.00 u. 19.00 u. Uit dankbaarheid Gezinsmis - Thema: Vaderdag Johan Kleuskens, Wim Heidens, jaardienst Toon Reijnders, overl. ouders Poels-Janssen, zes weken- dienst Mie Staaks-Hermans, Cor Thielen en zoon Toon, Piet Peeters. Martien Vermeulen, Ben en Fien Broeren-Kersten, overl. ouders Lemmens-Stevens, Annie Theeuwen-Derks, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie, (Koor Harmony) Misdienaarsbeurten: Zaterdag 19.00 u. Linda Camps, Lieke ten Brummelhuis, Simone Geraedts, Auke Reijnders Zondag 08.30 u. Emil Moure, Wim Clephas. Tom Gielens, Arjan Kempen 10.00 u. Susan Janssen, Maud Lepsi, Loes Kessels, Linda Wijnhoven, Suzan Nellen 4

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 4