Wedstrijden op Hemelvaart 1995 De ponycombinaties hadden die dag een wedstrijd te Helden. Een zon overgoten dag met een prima terrein leverde voor elk wat wils. Onze ponycombinaties lieten zich van de goede kant zien. ^Marlies Huijbers behaalde met haar pony Lucky een 4e prijs in de dressuur- Kiasse B2. Zij realiseerde een score van 160 punten. John Creemers deed mee aan een springrubriek in de klasse L. Daar liet de combinatie zich weer van de goede kant zien. Dit betekende uiteindelijk de rode rozette, goed voor de 2e prijs. Voor de paarden werd er een wedstrijd gehouden op de terreinen van het knikkerven te Well. Onze combinaties vielen niet in de prijzen maar streden toch mee in de voorste linies. Anja Dankoswki behaalde een 7e plaats in de dressuur klasse B2 met 167 punten. Bij het springen in de klasse L maakte combinatie Theo Verstegen met Havanna in het basisparcours een spring- fout Dit leverde de combinatie toch nog een winstpunt op. Wedstrijden op zondag 28 mei 1995 Op deze dag togen de ponycombinaties naar het knikkerven te Well. De deelname was in diverse rubrieken zeer groot en er werd goede sport geleverd. Onze combinaties wisten ook hier weer met de ereprijzen huis waarts te keren. John Creemers behaalde wederom met zijn pony Charlie in de klasse L springen een 2e prijs. Voor Koos Derks met Nikita was geen ere plaats weggelegd omdat in het asisparcours een balk viel. Koos startte voor de eerste keer in de klasse springen M. Dus een goede prestatie. Marlies Huijbers zette in de klasse B2 wederom een goed resultaat neer Zij behaalde met haar pony Lucky in de klasse B2 172 punten. Dit werd door de jury gehonoreerd met een eerste prijs. De paardencombinaties zijn naar St Anthonis gegaan om deel te nemen aan berejken°UrS PP'qU6' Helaas wisten de combinaties geen ereplaatsen te Prijswinnares en prijswinnaar proficiat. Secretariaat Nobel. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 19 J NOBEL nieuws

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 19