zijn opgenomen. Onder verwijzing naar deze tarievenlijst wordt opgemerkt dat daarin zijn opgenomen de tarieven, zoals die gelden voor nieuwe afspra ken vanaf heden juni 1995. Voor nadere informatie omtrent een en ander kunt u uiteraard altijd kontakt opnemen met het kerkbestuur. Tarievenlijst van de Parochie O.L. Vrouw Geboorte Oostrum. 1. Kerkbijdrage. Deze is vastgesteld op dit minimum per jaar per gezin of financieel/economische eenheid. 75,00 Rouw- en trouwdiensten worden niet in rekening gebracht, indien voldaan is aan deze minimum-bijdrage in de twee voorgaande jaren. Voor zover de kerkbijdrage in de twee voorgaande jaren ligt beneden het vastgestelde mimimum van (gemiddeld) 75,- wordt de feitelijk ontvangen bijdrage in mindering gebracht op het dan verschuldigde tarief. De hier genoemde vrijstellingsregeling geldt niet voor kerkelijke diensten bij gelegenheid van jubilea. 2. H. Missen. a) van maandag tot vrijdag op een gebruikelijk vastgesteld tijdstip en op zondag om 8.30 uur. 15,00 b) op zaterdagavond om 19.00 uur of op zondagmorgen om 10.00 uur, indien niet gezongen. 15,00 c) op zaterdagavond om 19.00 uur of op zondagmorgen om 10.00 uur, indien wel gezongen. 35,00 d) rouw- en trouwdiensten verwezen wordt naar het bepaalde onder punt 4 en 5. e) jubileumdiensten van maandag t/m vrijdag 100,00 op zaterdag buiten de reguliere dienst 150,00 Versiering geschiedt in alle gevallen voor eigen rekening. 3. Doopsel. Bij toediening van het H. Doopsel worden geen kosten berekend. Voor de doopkaars wordt een vrijwillige bijdrage gevraagd met kostprijs als minimum. 4. Huwelijk. H. Mis. - bij voldoende deelname kerkbijdrage - bij niet/onvoldoende deelname kerkbijdrage van maandag t/m vrijdag 350,00 op zaterdag buiten de reguliere dienst 465,00 Voor de trouwkaars wordt een vrijwillige bijdrage gevraagd met kostprijs als minimum. Versiering geschiedt voor eigen rekening. 8

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 8