Heel veel dank aan onze Voetbalvereniging: V.V. Oostrum. Zoals ik gezien en beluisterd heb, hebben velen het 60-jarig bestaan van V.V. Oostrum meegevierd, en hebben die avonden genoten van dank woorden, zang en muziek. En terecht! Zij hebben al die jaren zich ingezet en gezorgd voor 'n gezonde ontspanning voor vele jongeren. Dat lijkt ne gezonder dan aan de televisie van onze dagen verslaafd te zijn. Voetbalsport brengt ontspanning, vriendschap, en saamhorigheid. Ik heb dat zelf kunnen ondervinden in al die jaren dat ik zelf gevoetbald heb. Tot m'n 43ste jaar heb ik gespeeld in 'n kapelaanselftal tegen 'n politie-elftal of 'n andere vereniging. In m'n laatste wedstrijd werd ik flink onderuit gehaald door 'n politie-agent en was het voetballen voorbije tijd. Maar ik heb die avond nog 'n heerlijk glaasje gedronken met die agent, het ^was 'n gezellig samenzijn. Ik heb daarna ook nooit 'n bekeuring gehad van 'n politie-agent, waarschijnlijk omdat ik geen auto rijd. Maar dat alles tussen haakjes; ik hoop dat het 60-jarig bestaansfeest van V.V. Oostrum 'n heerlijk feest is geweest voor onze gemeenschap, en ook 'n geslaagd feest - op financieel gebied - voor de V.V. Oostrum. En ik wil dan ook nog graag even vermelden - hetgeen mij bijzonder goed heeft gedaan en bijzonder op prijs heb gesteld - dat het bestuur ook met de pastoor heeft meegeleefd. Zij waren er namelijk van overtuigd, dat zij met deze geweldige tent naast de pastorie, maar vooral met de uitzonderlijke harde muziek, ook mij in de pastorie wel wat overlast bezorgd hebben - en dat was ook wel zo, want ik heb vier slapeloze nachten gekend - niet vanwege V.V. Oostrum, maar vanwege de muzikanten. Maar maandag kwam het bestuur van V.V. Oost rum mij nog iets heerlijks aanbieden voor de overlast die mij die dagen bezorgd was. Ik ben de V.V. Oostrum daar zeer dankbaar voor, voor deze onverwachte, spontane, heerlijke geste. Ik hoop dat ik in de komende jaren nog meer kan genieten van 'n sportief en heerlijk spel van onze voetballers. Door de vele - gelukkige - doopjes in onze parochie, kan ik jammergenoeg maar zelden aanwezig zijn bij hun wedstrij den, want ik hou van voetballen, ik hou van V.V. Oostrum. Hartelijk gefeliciteerd, hartelijk dank en veel succes!!! Uw pastoor Tarievenlijst R.K. Parochie O.L. Vrouw Geboorte. In verband met aanpassing van enkele tarieven voor kerkelijke diensten wordt aandacht gevraagd voor het volgende. In de loop der jaren zijn voor diverse kerkelijke diensten door het kerkbe stuur, na overleg met de financiële commissie, tarieven vastgesteld. Vast stelling van deze tarieven vindt o.a. plaats op basis van het uitgangspunt dat de tarieven binnen onze parochie in redelijke overeenstemming zijn met de tarieven zoals die door het Bisdom worden geadviseerd en zoals die ook elders worden gehanteerd. Dit heeft thans geleid tot enkele aanpassingen, die in onderstaand overzicht 7

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 7