Conclusie: In 100 minuten voetbal een doelsaldo van 20 voor en 4 tegen maar door een stevige black-out in 2 minuten toch geen victorie. Hiermee de afsluiting van een goed seizoen voor de C-1Jongens bedankt voor jullie opkomst een prettige teamgeest!! De trainer en leiders. Jeugdvoetbal Programma zaterdag 3 juni 1995 Oostrum B1 toernooi bij Wanssum vertrek 12.15 u. per fiets Oostrum E2 toernooi bij HRC '27 vertrek 08.10 u. Oostrum, 28 mei 1995 ^Terugblik op het diamanten jubileum van Voetbal-Vereniging Oostrum. Het jubileumfeest zit er weer op. Begonnen werd op 3 maart 1995 met een feestelijke opening op het Dorps plein alwaar de jongste V.V.O.-leden in het middelpunt van de belangstelling stonden. Prachtig toch, dat penalty-schieten en het feestelijk vuurwerk daarna. Vervolgens in het gemeenschapshuis de officiële opening van het jubileumgebeuren. De C- en B-junioren kregen bij V.V.V. te Venlo een rondleiding en keerden na een training in "De Koel" een ervaring rijker weer in Oostrum terug. En dan in de periode van 24 t/m 28 mei 1995 met om te beginnen het volgen van de Europacupfinale tussen Ajax en Milaan op een groot scherm in de grote tent op het Dorpsplein. Een ware happening. Wat een sfeer en wat een gezelligheid na afloop van deze wedstrijd. Op donderdag volgde dan het polio-toernooi voor de E-jeugd en de wedstrijd van ons standaardteam tegen een streekelftal en in de avonduren een groot MEGA-concert waarbij de Sjonnies C. Monkee Doo voor een goede sfeer zorgden. En wat te denken van ons internationaal A-jeugdtoernooi, verspreid over de vrijdag en zaterdag. De zeer druk bezochte receptie op vrijdagavond met als hoogtepunten de muzikale huldiging door de Harmonie bestemd voor de jubilerende vereniging maar ook voor de meerdere jubilarissen welke op deze avond voor hun verdiensten voor V.V.O. werden onderscheiden. De zaterdagavond stond in het teken van het optreden van het dans- en showorkest Rendez-vous, Gordon 2B or not 2B. De tent stond bol van de gezelligheid waaraan pas laat een einde kwam. Op zondag dan het afslui tende gedeelte van het feestprogramma met eerst om 10 uur een H. Mis voor de overleden en levende leden van V.V.O. Aansluitend het Früshoppen in de grote tent, met daarbij diverse kinderaktiviteiten op het Dorpsplein. V.V.O. kan terugzien op een geslaagd jubileum, Met dank aan de vele leden en andere vrijwilligers die eraan hebben bijgedragen dat het jubileumfeest 13

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 13