19.00 u. Plechtig Lof met Rozenkransgebed (Koor Harmony) Donderdag 09.00 u. Voor de genezing van een zieke Vrijdag Eerste vrijdag van de maand 09.00 u. Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie, voor 'n overl. vader 14.30 u. Uit dankbaarheid bij 'n 25-jarig huwelijk Kusters-Litjens (Gem.koor) Zaterdag 19.00 u. Ben en Fien Broeren-Kersten (namens de Oostrumse kaartvrienden), Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, overl. ouders Janssen-Peeters, Lies Janssen-Wolters Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Judith Philipsen, Susan Janssen, Maud Lepsi, Lieke ten Brummelhuis Zondag 08.30 u. Noud v.d. Mortel, Tom Rouwette, Rik Op den Camp, Frank Janssen 10.00 u. Els Basten, Loes Kessels, Dianne v.d. Mortel, Auke Reijnders Woensdag 19.00 u. Marco Janssen, Richard Duin Vrijdag 2juni 14.30 u. Linda Camps, Els Basten Terugblik op de Mariaprocessie Het deed me goed donderdag - ondanks de niet al te beste weer voorspellingen en de mogelijkheid dat de processie weer in 't water zou vallen - zoveel vrijwilligers bezig te zien met het plaatsen van de processie- palen. Ze waren in prima stemming. En ook vrijdag waren weer vele dames - en natuurlijk ook Joop Nabuurs - aan het werk om de vazen en emmers te vullen met vele, mooie bloemen en rozen (van Herman Graat, heel hartelijk bedankt Herman). En het was niet allemaal tevergeefs. Zondagmorgen 'n beetje fris, maar wel droog, en zodoende waren er 's morgensvroeg al weer vele vrijwilligers en vrijwilligsters druk in de weer om alles in orde te brengen voor de processie. En wat de processie zelf betreft: de deken van Horst die de predicatie hield en de processie zelf meemaakte was jaloers dat dit in Oostrum allemaal nog kon, hij kon dit in Horst maar moeilijk op de been krijgen. Hij vond 't 'n mooie, heerlijke veelzeggende beleving (jammergenoeg voor de mensen van Oostrum die er niet bij waren en waarschijnlijk belangrijkere dingen te doen hadden). Persoonlijk ben ik ook zeer tevreden over het verloop van de processie, het was 'n goede opkomst ('t kan natuurlijk nog beter), en het was voor zover ik 't kan beoordelen 'n stichtende processie. Wat iets tegenviel was de opkomst van kinderen die bloemen strooiden voor 4

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 4