NOBEL nieuws Op tweede Paasdag, 17 april 1995, werd door onze amazones en ruiters deelgenomen aan het concours te Lottum. De resultaten vielen enigszins tegen. Alleen Miranda Verkoeijen wist in de dressuurklasse B2 een vierde orijs in de wacht te slepen. Helaas mochten onze ponyruiters niet deelnemen aan het concours te Maasbree. Ze hadden geen officiële uitnodiging ontvangen. Zondag 23 april 1995, prima weer, waren er wedstrijden voor de paarden en de pony's. De paarden konden deelnemen aan het concours te Maasbree. Daar wist wederom Miranda Verkoeijen een vierde prijs binnen te halen. Voor de ponycombinaties was er een wedstrijd te Lottum. Onder goede terreinomstandigheden werd er gestreden om de ereplaatsen. Koos Derks met zijn pony Nikita wist een tweede prijs te behalen in het springen Klasse L. Voor John Creemers was geen goede klassering bij het springen weggelegd. Hij had de pech, dat zijn pony Charlie een balk uit de lepels tilde. Met dres suur Klasse B2 wist John 154 punten te behalen, waaraan een achtste plaats was gekoppeld. Voor de komende wedstrijd wenst LR en PC Nobel alle combinaties veel strijdlust en het benodigde geluk, zodat er meer prijzen in de wacht zullen worden gesleept. Het secretariaat, Nobel -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Beste mensen van ADOR Allemaal hartelijk bedankt voor uw medewerking aan de eieraktie. We hopen volgend jaar weer op uw steun te kunnen rekenen. Bedankt. Kinderen, leiding bestuur ADOR -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 5

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 5