Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven, Erna Gooren, Laura Op den Camp Zondag 08.30 u. Tom Gielens, Arjan Kempen, Frank Frederix, Frank Janssen 10.00 u. Simone Geraerdts, Suzan Nellen, Dianne v.d. Mortel, Loes Rouwette Woensdag 3 mei 19.00 u. Marco Janssen, Richard Duin Vastenaktie 1995 De vastenaktie van dit jaar, wederom voor Zuster Truus Lemmens heeft op gebracht het mooie bedrag van 2600,—. Hartelijk dank aan allen die hun bijdrage hebben geschonken voor dit bijzonder goed doel: de vele stakkerds van Zuster Truus Lemmens weer 'n helpende hand te bieden, hen weer blij en gelukkig te maken want dat zijn, volgens de woorden van Truus Lem mens, deze stakkerds als ze 'n extraatje krijgen van haar geliefde Oostrum. Ook nogmaals dank aan onze carnavalsvereniging voor hun inzet. uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- limburgse vrouwenbeweging Maandag 1 mei, 19.30 uur. Kringbedevaart in de parochiekerk van Oostrum. Maandag 1 mei is onze jaarlijkse kringbedevaart. Het koor van Geysteren zal de eucharistieviering met zang opluisteren. Zoals altijd verwachten wij veel van onze leden, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dames, Op donderdag 4 mei a.s. is er voor de kinderen van de leden die op de basisschool zitten een kindermiddag georganiseerd. Twee leden van onze vereniging hebben een aantal spellen op touw gezet die de kinderen op deze middag kunnen spelen. De kinderen worden om 14.00 uur in de gymzaal van Oostrum verwacht. Deze middag duurt ongeveer tot 16.00 uur. Wij hopen dat jullie een leuke middag hebben. Veel plezier!!! 4

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 4