Oostrum is een vriendenclub rijker Beste Oostrumse mensen, Tijdens het afgelopen carnavalsconcert presenteerde de club "Vrienden van de Harmonie" zich, in een tot de nok toe gevuld gemeenschapshuis. De club, die tot dat moment slechts uit 5 vrienden bestond, genoot evenals alle an dere aanwezigen van een sprankelend concert. Een geheel belangeloos concert van onze harmonie voor de Oostrumse gemeenschap. En daar maak je vrienden mee! Dat menigeen die vriendschap voor de Harmonie met ons deelde werd al snel duidelijk tijdens de pauze en na afloop van het concert. Onze vrienden club groeide gestaag en mocht zich tevens verheugen in de warme belang stelling van potentiële vrienden die er graag nog een nachtje over wilden slapen. Velen van hen zijn inmiddels echte vrienden geworden! Voor al die genen die dit concert om de een of andere reden hebben gemist (want U heeft wat gemist!) het volgende: De club "Vrienden van de Harmonie" bestaat uit mensen van allerlei plui mage die onze Harmonie een warm hart toedragen en begaan zijn met het wel en wee van deze voor ons dorp onmisbare vereniging. De vrienden zul len regelmatig op de hoogte worden gehouden omtrent het reilen en zeilen van Harmonie Sub Matris Tutela. Tevens verzorgt de Harmonie, exclusief voor haar vrienden en vriendinnen, 1x per jaar een concert/feestavond. Het lidmaatschap bedraagt 100,- per jaar. Indien ook U lid wilt worden van "Vrienden van de Harmonie" dan verwijzen wij U graag naar de Rabobank Oostrum waar lidmaatschapskaarten voor U klaarliggen en men U uiteraard kan adviseren m.b.t. een fiscaal vriendelijke invulling hiervan. Wij hopen ook U te mogen begroeten als echte vriend! Namens "Vrienden van de Harmonie", Math. Arts -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Denkt u eraan dat in verband met de dorpencompetitie de tennisbanen gereserveerd zijn van 18.00 tot circa 21.00 uur op: 29 april 6 mei 13 mei 20 mei en van 9.00 tot circa 12.00 uur op: 14 mei 21 mei. In verband met tennisles zijn de tennisbanen tot aan de zomervakantie op de woensdagmiddag tussen 13.00 en 16.00 uur gereserveerd. Tevens is er tot aan de zomervakantie één baan voor tennisles gereserveerd op woensdag van 18.00 - 20.00 uur en op donderdag van 18.00 - 19.00 uur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 10 TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 10