Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 22 - 30 april Zaterdag 19.00 u Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag Dinsdag 09.00 u. 09.00 u. Jaardienst Bert Daniels en overl. familie, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Overl. ouders Jans-Verheggen Gest. jaardienst overl. familie Raedts-Verhees Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gem. koor) Maria Houba Tot bijzondere intentie Woensdag 09.00 u. Uit dankbaarheid voor alle verkregen gunsten (Met Rozenkransgebed) Donderdag 09.00 u. Voor 'n jarige Voor de vervulling van 'n vurige wens Overl. ouders Haegens-van Lin, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie Vrijdag Zaterdag 09.00 u. 19.00 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Judith Philipsen, Susan Frederix, Susan Janssen, Maud Lepsi Ralph Kessels, Maurice van Mill Lieke ten Brummelhuis, Els Basten, Loes Kessels, Suzan Nellen Hartelijke dank In de week voor Pasen hebben veel vrijwilligers en vrijwilligsters weer royaal oblijk gegeven dat ze onze (hun) kerk 'n warm hart toedragen. De dames ammergenoeg enige minder dan andere jaren) zorgden voor 'n grote Paasschoonmaakbeurt van onze kerk, zodat onze kerk er weer op z'n paasbest uitzag. Prachtig! Maar de mannen bleven niet achter. Onze vrijwilligersploeg heeft de tuin rond de pastorie en kerk weer keurig opgeknapt en ook het kerkhof in zover het mogelijk was, vooral het kerkhof vraagt om wat zonniger en droger weer. Verder hebben nog vele anderen zich bijzonder ingezet voor mooie vieringen in de kerk, zowel in de Goede week als Pasen: de dames die de kerk ver sierden, de zangkoren voor goede en mooie zang, de gezinsmiscommissie die zorgde voor 'n Paaswake vol Paasvreugde, de vele kinderen van onze basisschool die heerlijk meegedaan hebben in de vieringen van de Goede week en de Paaswake, de lektoren, de misdienaars die allen trouw opgeko men zijn en keurig gediend hebben, en nog anderen die weer heel spontaan bijsprongen als er nog 'ns een of ander karweitje opgeknapt moest worden. 5

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 5