Zondag 08.30 u. Donderdag 13 april Vrijdag 14 april Marco Janssen, Richard Duin, Emil Moure, Wim Clephas. 10.00 u. Jacqueline Engels, Linda Wijnhoven, Erna Gooren, Laura Op den Camp. 14.30 u. Roel van Haeren, Tom Rouwette, Frank Janssen, Frank Frederix. 19.00 u. Simone Geraedts, Suzan Nellen, Loes Rouwette, Auke Reijnders. Merijn Gloudemans, Frank Frederix, Tom Gielens, Merijn Gloudemans, Frank Frederix, Tom Gielens Marco Janssen, Richard Duin. 14.30 u. 15.00 u. 19.00 u. Palmzondag Zondag a.s. viert de Kerk Palmzondag. Begin van de Goede Week. Proberen we deze Heilige Week zo goed mogelijk mee te beleven, te begin nen met vandaag. Het zijn de dagen, waarin we in het bijzonder de Daden des Heren gedenken. Het ging allemaal om ons, om ons geluk. Wat hebben wij nu voor Hem over? Onder alle H. Missen van zaterdag en zondag is er wijding van de palmtakken. Na de H. Missen zullen de manden met palmtakjes achter in de kerk worden geplaatst en kunt U bij de misdienaars een palmtakje in ontvangst nemen om het thuis op het kruisbeeld te plaatsen. Hopelijk heeft het kruisbeeld nog 'n betekenisvol plaatsje in Uw woning. Paasschoonmaakbeurt van de kerk. U hebt dezer dagen allen weer 'n nieuwe lijst gekregen, waarop Uw naam vermeld staat wanneer U aan de beurt bent om de kerk te poetsen. Maar voor de volgende week staan alleen vermeld: Tiny Cornelissen en Riek Willemsen. Maar die week heeft ook de grote PAASSCHOONMAAKBEURT plaats van de kerk. We hopen dus dat dinsdag 11 april velen zullen komen voor die grote schoonmaakbeurt, dat maakt 't werk lichter en prettiger. Van zelfsprekend wordt er gezorgd voor 'n kop koffie met vlaai. Graag tot dinsdag 11 april. Uw pastoor. Vastenactie Denkt U er ook aan dat zaterdag a.s. leden van onze Carnavalsvereniging bij U de enveloppen komen afhalen voor de VASTENACTIE, de opbrengst is helemaal bestemd voor onze Oostrumse missiezuster TRUUS LEMMENS, werkzaam in Pakistan. Maakt haar en haar honderden ongelukkige kinderen gelukkig door Uw bijdrage. Heel hartelijk dank. Zoals velen van U al wel gehoord zullen hebben, ben ik weer ontslagen uit het ziekenhuis en weer teruggekeerd naar mijn geliefde Oostrum. 8 I*

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 8