Zondag Maandag Dinsdag Woensdag 09.00 u. 09.00 u. 09.00 u. Kerkdiensten O. L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 8-16 april. Zaterdag 19.00 u. Jeu Arts, jaardienst Wim Pluk, ouders Pelzer-Janssen, jaardienst Leo Op 't Veld, Johan Kleuskens, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Palmzondag 08.30 u. Overl. ouders Jans-Verheggen. 10.00 u. Lei en Ger Janssen, overl. ouders Haegens-van Lin, gest. jaardienst Gerardus Camps en Jacoba en Rosalia Hillen, Piet Peeters, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Gemengd koor. Jaardienst Wim Kessels. Maria van Soest. Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen. (Met Rozenkransgebed, zelfde intentie). Donderdag Witte Donderdag (Herdenking van het Laatste Avondmaal) 14.30 u. Voor de kinderen van onze Basisschool. Kinderkoor. 19.00 u. Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie. (Koor Harmony). Goede Vrijdag (Herdenking van de dood van Jezus.) 14.30 u. Lijdensverhaal en Kruishulde door de kinderen van onze Basisschool. (Kinderkoor). Kruisweg. Goede Vrijdagdienst.(Gem. koor). Paaszaterdag 19.00 u. Paasgezinsmis (Christus, het Licht van de wereld). Erna van Rattingen-Soulimans, overl. ouders Broeren Kersten, Papa en Moeke Vermeulen en dochter Truus, Cor Thielen en zoon Toon, Piet Baltussen (namens de bewoners van Boshuizen), Piet Peeters, Martien Vermeulen, Annie Theeuwen-Derks, overl. ouders Lemmens-Stevens, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie, jaardienst overl. ouders Broek- mans-Bovee.(Koor Harmony). Vrijdag 15.00 u. 19.00 u. Zaterdag Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Lieke ten Brummelhuis, Els Basten, Dianne v.d Mortel, Loes Kessels. 7 c

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 7