Het optreden van Rogier is gepland om 15.21 uur en dat van Koen om 16.03 uur. De uitslag wordt bekend gemaakt om ongeveer 18.15 uur. Wij wensen hen veel succes. Programma intern solistenconcours zondag 9 april 1995 Leerlingenorkest 1 Merijn Gloudemans Frank Janssen Rogier Peeters Marja Kessels) Linda Verstegen) Lia Bom) Jaqueline Weys) Lars Kessels Wietse Reijnders Willem Verheyen Job Euwes slagwerk slagwerk slagwerk De jeudige tamboersolist Father and son Hit and Run klarinet kwarter Minuette van Mozart 5 6 7 8 9 10 Fieke Basten cornet Trompet Trompet cornet Samenspel: cornet-Trom petkwartet Alt-sax slagwerk 11 Koen Hermans 12 Noortje Versieyen) Lieke ten Brummelhuis) 13 Simone Geraedts) Nicole Verspaget) Mieke Emons 14 Bianca Janssen 15 Huub Moorrees) Geert Vollenberg) klarinettrio dwarsfluit klarinettrio 16 Dianne v.d. Mortel) Mariette Aarts Auke Reynders) 17 Jorn Kessels 18 Herman Vermeulen) Martien Janssen 19 Loes Kessels alt-saxtrio slagwerk hoornduo dwarsfluit alt-sax 20 Ralph Kessels 21 Martijn Kempen) schuiftromboneduo Rik Op den Camp 22 Noud v.d. Mortel slagwerk God save the queen Lightly now Long, long ago Ode toy Upidee merrily Dix Figures a Danser van M. Dubois Modesty van J. Conjaerts duet hoboMarche van E. Chedeville (ga je mee op de arreslee (altijd is kortjakje ziek Serenade van J. Haydn Introduction en allegro van A. Borodine Nasi Goreng Mars Bagatelle van G. Gabeles Allegretto van Diabelli Munuet van Pleyel Dialoque van Alb. Thiry Gipsy love song van Herbert Drum Pleasure van G. Bomhof 4

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 4