Hengelsportvereniging 't Alverfje", Oostrum H.S.V. 't Alvertje-Oostrum Attentie - Er is een fout geslopen in de vergunning "Beheerscommissie Beken en Diepeling." Hiervoor zijn nieuwe vergunningen gedrukt. Indien U vist in het gebied Molenbeek en aan de Diepeling, dan dient U in het bezit te zijn van deze nieuwe vergunning. Deze kunt U verkrijgen door het inleveren van Uw oude vergunning, bij de secretaris H. Lenssen, van Grootel Dieren- r gilde te Venray en bij Harry Theeuwen, De Houskuilstraat 38 in Wanssum. Leden die hun contributie nog niet hebben voldaan vragen wij dit zo spoedig mogelijk te doen. Er zijn nog leden visbladhouders die de contributie voor 1 maart nog niet hebben voldaan. Nieuwe leden kunnen zich aanmelden bij de secretaris H. Lenssen tel. 04780 - 8 76 06. Vergunningen zijn verder verkrijgbaar bij, v. Grootels Dierengilde aan de Stationsweg te Venray en bij H. Teeuwen, De Houskuilstraat 38 in Wanssum. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Beste ouders, Op vrijdagmorgen 7 april a.s. kunt u samen met uw peuter die vóór 1 juli 1996 2 jaar is hem/haar op komen geven. Vanaf 10 uur staat de limonade en de koffie klaar. U kunt dan kennismaken met de leidsters en alles rustig met uw kind bekijken. Het inschrijfgeld 5.- graag bij inschrijving betalen. Als u vragen heeft kunt U terecht bij de leidsters of één van de aanwezige bestuursleden. Tot ziens bij de peuterspeelzaal. Bestuur en leidsters peuterspeelzaal 't Rommelhöfke Het is alweer tijd om het Paasfeest voor te bereiden. Wij verkopen op Goede Vrijdag bloemen, huis aan huis. Helpt U onze vereniging ook??? Vrijdag 14 april 1995 rond 17.30 uur. Korfbalvereniging Oostrum. 21 't IP

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 21