Lentetoernooi jeugd Hallo jongelui, Het eerste jeugddorpentoernooi staat er alweer aan te komen. Waar dit toernooi in vorige jaren het Paastoernooi heette, hebben we hier dit jaar een nieuwe naam aangegeven, omdat niet alle scholen met Pasen vakantie hebben. Het Lentetoernooi vindt plaats op woensdag 3 mei en wordt gehou- den op de banen in Oostrum en Ysselsteyn. y De deelnemende dorpen zijn Leunen/Veulen/Heide, Ysselsteyn, Oirlo/ Castenray, Merselo, Geijsteren, Swolgen en Oostrum. Het inschrijfgeld bedraagt 2,50 te voldoen bij opgave. Aan iedere deelnemer zal na afloop een herinnering uitgereikt worden. Indien je mee wilt doen, lever dan onderstaand strookje en 2,50 tot uiter lijk 15 april a.s. in bij Linda Bolten, Randenrade 36 of bij Wiel Cox, Randenrade 79. Ook nieuwe jeugdleden worden van harte uitgenodigd om zich op te geven! Opgavestrook Lentetoernooi jeugd Naam: Adres: Leeftijd: A.s. dinsdag 11 april wordt de jaarlijkse algemene vergadering gehouden in 't Allemans Café aanvang 20.00 uur, dit ter herinnering aan de uitnodiging die iedereen reeds veel eerder heeft ontvangen. Ook willen wij U nog even herinneren aan de contributie betaling. De betalingen moeten binnen zijn voor 15 april. Tennislessen Sinds kort hebben circa 20 leerlingen van de laagste groepen van de basis school met het tennissen kennis gemaakt via de balvaardigheidslessen. Deze werden gegeven door Peter Francken. Het merendeel van deze kinderen is zo enthousiast dat ze doorgaan met tennislessen. Deze tennis lessen starten op woensdag 12 april. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. Junio ren die interesse hebben kunnen zich hiervoor tot uiterlijk 8 april bij Linda Bolten (tel. 8 58 36) aanmelden. Indien voldoende tijd en ruimte over is, kunnen ook gevorderde junioren zich voor deze tennislessen aanmelden. 16 TENNISVERENIGING OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 16