Aan alle parochianen van Oostrum. Parochie-vergadering. Op donderdag 30 maart a.s. wordt in het Gemeenschapshuis om 20.30 uur de jaarlijkse parochie-vergadering gehouden. In deze vergadering zal door het Kerkbestuur verslag worden gedaan over het boekjaar 1994. Verder wordt informatie gegeven over lopende ontwikke lingen en zaken en, zoals gebruikelijk, wordt de gelegenheid geboden voor het stellen van vragen. In het verleden was deze parochie-vergadering een gecombineerde verga dering van de Parochie en Stichting Gemeenschapshuis. Tijdens de ko mende vergadering zal echter uitsluitend verslag worden gedaan door het Kerkbestuur, derhalve niet meer door het bestuur van de Stichting Gemeenschapshuis. Het financiële verslag van de Parochie is in deze uitgave van het Weekblad afgedrukt. Volledigheidshalve wordt vermeld dat dit verslag uitsluitend is bedoeld ter informatie van de Oostrumse gemeenschap en dat e.e.a. niet mag worden overgenomen voor publikatie elders, in welke vorm dan ook. Bij deze nodigt het Kerkbestuur u van harte uit voor deze vergadering op donderdag 30 maart a.s. om 20.30 uur in het gemeenschapshuis. Uw aanwezigheid zal zeer op prijs worden gesteld, het Kerkbestuur van de Parochie Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- "Rommelmarkt" De Harmonie organiseert op 2 april a.s. voor de 5de keer een Rommelmarkt in het Parochiehuis. De opbrengst is bedoeld voor het aanschaffen van nieuwe muziekinstrumenten. Zaterdag 1 april 1995 komen we spullen ophalen. De spullen die u kwijt wilt voor de Rommelmarkt kunt u vanaf 10.00 u. aan de straat zetten. t Voor een Rommelmarkt kun je natuurlijk van alles gebruiken. Met dingen die normaal bij de vuilnis gezet worden kunnen we echter niets doen. Het kost ons zelfs geld (stortingskosten) om ze weer kwijt te raken. We danken iedereen alvast hartelijk voor de medewerking. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij M. Knelissen tel.: 8 51 42 K. Op den Camp tel.: 8 13 10 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 6 1 April Oudijzeraktie V.V.O.

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 6