INFODAG WONEN: ALLES OVER UW EIGEN HUIS 29 'Wie een eigen huis zoekt, gaat op de Infodag Wonen eerst geld verdienen bij de Rabobank'. Onder dit motto organiseert de Rabobank ook dit jaar weer een open dag, waar iedereen terecht kan met vragen over de aankoop en het bezit van een huis. Vooral als u op het punt staat een huis te kopen, kan een gesprek met een hypotheekadviseur op de Infodag u veel geld besparen. Maar ook als u al huiseigenaar bent, kunt er uw voordeel mee doen. Gratis advies In de regio Venray organiseren de Rabobanken Meerio-Wanssum, Venray-Oostrum en Zevenrode de Infodag Wonen. 'Zeker is, dat we niemand met lege handen naar huis laten gaan. Naast vrijblijvend en gratis advies hebben we voor onze gasten een aardig presentje', zegt Fons Vullings, Hoofd Particuliere Relaties van de bank Meerio-Wanssum. Zijn collega's Paul Halmans en Jan Hendrix van de kantoren Venray-Oostrum en Zevenrode beamen dat: 'Er zijn allerlei informatiestands, en de bezoekers kunnen vrijblijvend rondkijken. Ook als men bij een andere bank zit, is men natuurlijk van harte welkom. Er is koffie, en voor de kinderen zijn speciale speelhoeken ingericht'. Voor al uw vragen Op de Infodag Wonen kunt u terecht met uw financiële vragen op het gebied van wonen. Een paar voorbeelden: - U twijfelt of u een huis gaat huren of kopen? Samen met u kan op een rijtje worden gezet, wat de financiële verschillen zijn, en wat de voor- en nadelen in uw situatie zijn. - Op welke manieren kunt u een huis financieren? Hoeveel kunt u lenen op basis van uw inkomen? Wat zijn de maandelijkse kosten? - Als u al een gedeelte van uw hypotheek heeft afbetaald, kunt u dat beschouwen als een soort 'spaarpot'. Dit 'spaargeld' kunt u gebruiken om bijvoorbeeld een opknapbeurt of een verbouwing te betalen. Hoe dat in zijn werk gaat, wordt op de Infodag uitgelegd. I - U heeft al een poosje een hypotheek lopen. Misschien is die hypotheek wat verouderd. Mogelijk is het gunstiger om over te stappen naar een nieuwe hypotheekvorm. Dat kan men voor u uitrekenen. - Ruim aandacht is er dit jaar voor verzekeringen, die met het eigen huis te maken hebben. Een goed moment dus, om uw polissen eens door te nemen. Zeker als u twijfelt, of uw huis en inboedel nog wel voldoende zijn verzekerd. Veelzijdige voorlichting Voor de Infodag Wonen heeft de Rabobank diverse instanties uitgenodigd. Zij geven alle gratis advies. Zo is het Venrayse notariaat aanwezig om vragen te beantwoorden over koopaktes en andere officiële stukken. Diverse makelaarskantoren en bouwbedrijven informeren u over bouwprojekten. Zo is in Venray veel nieuws te zien over het projekt Antoniusveld, en besteedt de bank Zevenrode veel aandacht aan het projekt Puttenweg in IJsselsteyn. Bouwkundige adviesbureau's, installatie- en inrichtingsbedrijven geven acte de présence, en ook de gemeentelijke overheid ontbreekt niet. Kortom: over vrijwel alles wat met eigen huis en wonen te maken heeft, kunt u op die dag informatie verkrijgen. Rabobank

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 29