Het Nederlandse elftal naar de U.S.A.! Een jongensteam (A/B) uit de U.S.A. in Oostrum! *de periode 27 juni t/m 11 juli 1995 is het de bedoeling dat V.V. Oostrum een jongensvoetbalteam uit de U.S.A. zal ontvangen. Het team komt naar Nederland om veel van het voetbal te leren en aan den lijve te ondervinden hoe de jeugdige voetballers hier met elkaar omgaan. V.V. Oostrum zal daarvoor een van dag tot dag geheel verzorgd voetbal programma opstellen. Voordat hieraan definitief invulling kan worden gegeven is het belangrijk te weten of V.V. Oostrum er in slaagt voldoende gastgezinnen (slechts 14) te vinden om de jeugdige voetballers en hun coach uit het land van "Uncle Sam" onder te brengen. De belasting voor de gastgezinnen zal beperkt zijn en de verblijfdagen kunnen in overleg geregeld worden. Natuurlijk willen gastouders en jeugdvoetballers meer weten over deze unieke uitwisseling. Speciaal daarvoor zal er een informatie-avond belegd worden in de kantine van V.V. Oostrum. De vervolg-mogelijkheden om een tegenbezoek aan de U.S.A. te brengen worden op deze avond ook besproken. Indien u geïnteresseerd bent vul dan a.u.b. onderstaand strookje in en lever f in bij W. Nielen, Kloosterstraat 5, 5807 BN Oostrum. bventueel geïnteresseerden zullen t.z.t. voor de informatie-avond worden uitgenodigd. Naam Team Adres Telefoonnr. Heeft belangstelling om als gastgezin op te treden en zal t.z.t. de informatie avond bezoeken. Dit strookje inleveren voor 13 maart 1995 bij Wim Nielen, Kloosterstraat 5, 5807 BN Oostrum. 23

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 23