Veteranen (Ingezonden stuk) Beste Oostrums Weekblad Ik moet nou toch echt even reageren op de onnauwkeurige verslagen van Pierre, die altijd over de veteranen schrijft. Volgens mij is Pierre nog nooit bij een wedstrijd van de Veteranen geweest. Verstand van voetbal heeft hij in ieder geval niet. Altijd dat gezeur over mooie goals en zo, alsof het zo spannend is langs de lijn bij de Veteranen. Meestal verveel ik me tepletter, maar Pierre schrijft erover alsof het een spannende Europacup-wedstrijd was. Volgens mij hangen zijn haren voor zijn ogen als hij thuis achter de "typemachine zit. Neem nou het verslag van de wedstrijd tegen Wanssum. Pierre doet weer eens alsof het een voetbalkraker was. Nou, beste Oostrums Weekblad, in werkelijkheid zag ik Thei van de Pas (49 jaar) en Sjors Beek (22) enorme kansen missen, terwijl Peter van de Burght alleen maar om zijn eigen as tolde. Sjef van Rooij (46) schopte een indirecte vrije trap meteen in de goal. Heel dom vond ik dat. Gradje Vollenberg kegelde zijn mannetje overhoop, Jep Verstegen (38) danste als een ballerina door de zestien maar vergat om neer te gaan voor een penalty. Of neem Peter Lepsi (52) die op zijn gemak stond te koekeloere toen de tegenstander 1 -1 scoorde. En vlagkloot Chris maar vlaggen. Daar lees ik nou nooit eens wat over in het Oostrums Weekblad. Hoe zit dat? Is die Pierre soms fan van Oostrum, of is het een objectieve toeschouwer? Ik zal het voortaan eens een beetje in de gaten houden. Zodat Lei, Martin, Chris, Ger, Grad en Piet (41) ook eens in het krantje komen. Dank U wel! Jean-Pierre PS: Zaterdag 1 april afscheidswedstrijd van keeper Johan (54). Komt dat zien. Jeugdvoetbal Uitslagen 18 maart Oostrum A1 - Oostrum B1 - IVO C1 - Quick Boys D1 - Meerlo E1 - Oostrum E2 - Ysselsteyn E2 - Oostrum F1 - Merefeldia A1 1 -4 Meerlo B1 0-6 Oostrum C1 9-2 Oostrum D1 afgelast Oostrum E1 1 -4 Venray E8 2-4 Oostrum E3 3-8 BW F1 1 -4 n FAIR PLAY 17 _G—- O KNVB inzet tijdens de training is ook L— Z3 rli Is

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 17