op te bouwen. Oostrum was echter technisch beter en in de 18e minuut stuurde Sjek Wilmsen een bal de diepte in en Hans Kessels kwam voor zijn man eh scoorde 0-1. Vijf minuten later hetzelfde: Sjek Wilmsen speelt de bal in de diepte en dit keer was het Marcel Nellen die met een halve lob de bal in het net krulde 0-2. De spelers van S.V.V.H. waren de kluts kwijt en eigenlijk had V.V. Oostrum de zaak al voor rust moeten beslissen. Na rust schakelde S.V.V.H. een tandje bij en in de 53e minuut scoorde middenvelder Cretienne Rijkers tegen 1-2. De wedstrijd lag open en V.V. Oostrum was de grip op de wedstrijd kwijt. S.V.V.H. kwam echter techniek te kort en bracht als compensatie werklust die echter veel te hard was. De scheidsrechter was dan ook genoodzaakt om in het laatste kwart van de wedstrijd 2 spelers van S.V.V.H. een rode kaart te geven wegens natrappen. Het was Eric Wijers die in de 85e minuut het overwicht uitdrukte in een derde doelpunt nadat hij de bal uit een kluts voor zijn voeten kreeg 1-3. Vandaag was er naast de zon ook een veel betere wedstrijd dan een week geleden te zien. Veteranen Uitslag zaterdag 18 maart 1995 VVO - Wanssum 1 - 2 Programma zaterdag 25 maart 1995 VVO -TOP Aanvang 17.00 u. Bijeenkomst 16.30 u. Deze keer konden we zoals de vorige week niet de bal, de zon, en het slechte veld de schuld geven van ons verlies. Oostrum, wat 'n veldoverwicht had, scoorde al in de 9e minuut 0 -1 door Jep Verstegen (2x schot op doel) 4 Minuten later maakte Sjef v. Rooy uit 'n (in) directe vrije trap in een keer (direct) 0 - 2. De scheidsrechter P. v. A. vond dit niet goed en keurde 't doelpunt af. Even later kwam Wanssum met 2 spelers buitenspel (Chris vlagde hevig). Alleen voor onze keeper en maakten 1 -1Na de rust was de wedstrijd wat rommeliger en Oostrum kreeg nog maar één echte kans die T. v.d. P. niet kon benutten. Wanssum deed het wat "mauwen" en doelpunten iets beter en maakte halverwege de tweede helft 1 - 2 tevens de eindstand, gezien het spelverloop 'n onterecht verlies maar zoals u ziet is er meer voor nodig dan inzet enz. om te winnen. Na 2 verliezen hopen we volgende week tegen TOP weer iets terug te komen uit het dalletje waarin we zitten. Rest mij nog om Wim v. Dijk te bedanken en de invalscheidsrechter Peter van Abswoude te zeggen dat hij goed gefloten heeft in deze toch wel beladen wedstrijd waarin Grad Vollenberg de speler van de dag was. Tot volgende week tot Pierre. 16

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 16