De rechter en de linker" @®fr -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 11 «&T rflSA) Een blijspel in drie bedrijven door Ton Davids 25 en 26 maart 1995, aanvang: 20.00 uur Entreeprijs: 6,- Door: De Vlasbloem o.l.v. M. van Bommel De rechter en de linker is een blijspel in drie bedrijven met een dubbele bodem. Sim Sanders breekt in bij Esther Smulders. Hij wordt helaas gestoord door de thuiskomst van Esther, die in gezel schap is van een handtastelijke en irritante politiecommissaris. Sim redt Esther uit de handen van dit heerschap. Later lijkt er iets op te bloeien tussen de rechter en de linker. Ze vatten het plan op om de commissaris een hak te zetten. Hiervoor roepen zij de hulp van diverse andere zoals, Valeria, Wilm, Tineke en Bernhard. Op de avond dat ze Aernoud een poets willen bakken krijgt hij het heel moeilijk, maar dan hoort hij dat het allemaal een grap is en probeert hij hun een hak te zetten. Dat lukt goed.... of toch niet. Wat dit allemaal voor komische verwikkelingen met zich meebrengt kunt U zien in dit zeer leuke blijspel. Rolverdeling Sim Sanders, de linker H. Surminsky Esther Smulders, de rechter M. Tacken-Kruijsen Arnoud Persein, Politiecommissaris H. Daniels Valeria Achterhorst, dienstbode R. Emons-Deters Wilm Sanders, vader de linker A. Linders Tineke Smulders, dochter van Esther W. Lemmens Bernhard Hummel, directeur W. v. Asseldonk Decor: E. v.d. Venne Grime: H. Franssen W. Franssen Souffleur: N. Beerkens J.v. Reenen Regie: M. v. Bommel Hallo jongens en meisjes, Op zaterdag 25 maart a.s. zijn de jongens en meisjes van groep 6-7 en 8 welkom in het Gemeenschapshuis van Oostrum. De toneelgroep de Vlasbloem speelt dan het blijspel: De Rechter en de Linker; of was het nou: de Linker en de rechter??? Enfin, als jullie komen kijken, dan kom je er vanzelf wel achter!! De aanvang is: 15.00 uur Entreeprijs is: 1,00 Dus, kom allemaal zien en horen en breng gerust je vriendjes of vriendinnetjes mee! Oproep Wij, de toneelclub de Vlasbloem zijn nog steeds dringend op zoek naar enthousiaste nieuwe leden. Kom vrijblijvend eens een keer kijken op onze repetitie-avonden of bel ons eens op. Voor verdere informatie: Netty van Reenen, tel.: 8 15 62 of Mia Tacken tel.: 8 17 40. Graag tot ziens op een van onze toneelavonden! Met vriendelijke groeten, Toneelvereniging De Vlasbloem, Oostrum. VI

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 11