KNVB Jeugdvoetbalweken 1995 Al verschillende jaren organiseert de KNVB op verschillende plaatsen (o.m. Horst) jeugdvoetbalweken voor jongens en meisjes geboren tussen 31-7 1981 en 1-8-1987. t Dit jaar is de jeugdvoetbalweek in Horst van 7 t/m 11 augustus. Van 9 uur s morgens tot 16.30 uur 's middags wordt de jeugd in groepen van ca 16 door 2 begeleiders beziggehouden met allerlei vormen van voetbal. Een training zal door Limburgse profvoetballers gegeven worden. De kosten zijn 75,- en hiervoor krijgen jullie naast een fantastische voetbal- f week, een T shirt, een groepsfoto en 2 consumptiebonnen per dag. Inschrij ving geldt pas als het inschrijfgeld is overgemaakt. De KNVB jeugdvoetbalweek is een echte aanrader voor iedere voetbal liefhebber. De organisatie zoekt tevens mensen die deze week als jeugdleider willen fungeren. Voor eventuele aanvullende informatie kunt u contact opnemen met Peter van Abswoude (tel. 8 25 24). Peter heeft ook opgave formulieren voor leiders. Jeugdvoetballers die mee willen doen vinden op de middenpagina's van dit Oostrums Weekblad een opgave formulier, met o.m. informatie over het betalen van het inschrijfgeld. Alle deelnemers wens ik veel plezier toe. Ton de Leeuw. Raadpleeg te allen tijde publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen M U N U W V N W Dames, Op woensdag 15 maart a.s. gaan we weer op bedevaart naar de Smakt. Voor de leden van de L.V.B. en O.V.B. wordt er een H. Mis opgedragen, deze begint om 19.30 uur. Willen degenen die met de fiets gaan om 19.00 uur bij de Rabobank zijn. Na de H. Mis gaan wij naar het gemeenschapshuis in Oostrum, waar wij de avond voortzetten met kienen. Het bestuur 15 M3 ->&£■

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 15