Afgelopen vrijdag hebben we ons jubileumfeest "ingeschoten". En hoe! Op het dorpsplein stond een goal opgesteld, die werd verdedigd door keeper Wim Jacobs van V.V.V. Onze jongste leden van de F, E en D jeugd vuurden met zijn allen liefst 275 penalty's af. Ondanks de klasse van Wim Jacobs vlogen hem toch nog veel ballen om de oren. Regelmatig werd Wim de verkeerde hoek ingestuurd. Talent genoeg dus bij onze club! Na een spannende strijd, werden uiteindelijk de winnaars bekend gemaakt. C De uitslag was als volgt: F Jeugd: 1Giel Emons E Jeugd: 1Frank Hendrix 2. Steef Janssen 2. Patrick Lenssen 3. Marleen Ousters 3. Ruud Ousters D. Jeugd: 1. Edwin Parren 2. Niels Nielen 3. Rik Schlepers Deze spelers ontvingen uit handen van Wim Jacobs allemaal een echte penalty bokaal. Alle deelnemers kregen bovendien nog een oorkonde uitge reikt, ondertekend door Wim Jacobs. Na een spetterend vuurwerk vond in het gemeenschapshuis de officiële opening plaats met toespraken van Herman Crins, voorzitter van VVO en Toon van Soest, voorzitter van de jubileumkommissie. Hierna werd de jubileumkalender door ons jongste lid, Rinske Reynders aangeboden aan ons oudste lid Bert Arts. Verder hebben we kunnen genieten van een clublied uit vroeger jaren, 4 geschreven door Bert Arts en gezongen door Theo Kessels en Sjaak Rijs. "Bij een feest horen ook kado's" waren de woorden van dhr. Fogler, directeur van Nestlé. Zijn woorden werden omgezet in daden. Hij bood VVO een schitterende geluidsinstallatie aan. Na het officiële gedeelte volgde er nog een gezellig samenzijn onder het genot van een drankje en muziek, verzorgd door Wiel Kunzler. Gezien de reakties van het aanwezige publiek, kunnen we terug zien op een zeer geslaagde opening van ons jubileumjaar. P.S. De jubileumkalender zal binnenkort huis aan huis worden aangeboden voor de prijs van 10,-. Ook is de kalender te koop in de kantine van ons sportpark en bij Leo Basten Gildestraat 2. 14 ec IA Al 1935 - 1995

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 14