Zondag 08.30 u. Roel van Haeren, Noud v.d. Mortel, Tom Rouwette, Roel v.d. Berg 10.00 u. Simon Geraedts, Susan Nellen, Dianne v.d. Mortel, Loes Rouwette Woensdag 1 maart 19.00 u. Auke Reijnders, Lieke ten Brummelhuis, Els Basten, Loes Kessels Aswoensdag -1 maart Op Aswoensdag zijn er twee H. missen - om 09.00 uur en 19.00 uur. Na beide H. missen zal het askruisje worden opgelegd. Het jaarlijkse teken van de gezegende as herinnert ons eraan, dat wij door het kruisoffer van Chris tus werden bevrijd uit een bestaan van zonde, kwaad, vernietiging en dood. Vanaf zijn verrijzenis mogen wij immers delen in het nieuwe leven dat hij voor ons heeft bereid. Dat willen wij herdenken en vieren, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dames, De bestuursverkiezing hebben we achter de rug. Bestuur bestaat uit: Voorzitster: Miets Ghielen Vice-voorzitster: Mariet Leeuwenkamp Secretaresse: Marij Koch 2e secretaresse: Riny Kempen Penningmeester: Annie Kessels 2e Penningmeester: Henriette Surminski Notuliste: Rieky Emons Attentie attentie attentie U kunt zich alsnog opgeven voor het reisje naar de breifabriek in Heinsberg Duitsland. Er was namelijk in de berichtgeving over de einddatum een foutje geslopen. Dit kan t/m 9 maart a.s. bij Marij Koch, tel.nr. 8 80 49. Wij hebben de mogelijkheid voor 2 cursussen; Cursus mantelzorg onder de loep. Mantelzorg is hulp die iemand vrijwillig biedt aan een persoon uit haar/zijn naaste omgeving. Aantal bijeenkomsten 6 lessen van 2,5 uur. Kosten 45,- Tijdstip van uitvoering in overleg. 4 .o.v.s.

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 4