Inval door FIOD bij "De vereniging" Juist voor het ter perse gaan van het Oostrums Weekblad bereikte ons het bericht, dat de FIOD een inval heeft gedaan bij de voorzitter van "De vereniging", dhr. W.M. wonende Gilde- straat 22 alhier. Een en ander gebeurde zaterdag 18 februari om 18.00 uur. Bij de inval werden de PC en dosiers van "De vereniging" in beslag genomen. Tevens werd beslag gelegd op de aanwezige uniformen. De verantwoordelijke Officier van Justitie dhr. Nooitgedacht wenste, hangende het onderzoek, geen commentaar te geven. Ook het voltallige bestuur wenste zich van elk commentaar te onthouden. Mogelijk dat komende dagen meer duidelijkheid in deze zaak komt. Uw verslaggever Te koop of via 'ruiling' gevraagd Woonhuis of bungalow welk (geschikt te maken) is voor rolstoel gebruik, eventueel via aanbouw. Ons woonhuis is reeds voorzien van traplift en aangepaste sanitaire voorzieningen. René de Kleijn, Goetzenhof 3, 5807 CC Oostrum, Tel. 04780 - 1 08 94 carnavalsbal-carnavalsbal Beste kinderen van Ador Over een dikke week is het weer zover, dan begint de carnaval. ADOR houdt op vrijdag 24 februari haar jaarlijkse carnavalsbal. Je mag een vriendje of vriendinnetje meebrengen. We beginnen om half 7 en eindigen om 8 uur. De muziek wordt verzorgd door 't Göt met Gradje. Natuurlijk komen Prins Floor I, Vorst Bob, Nar Roel en de Raad van Elf op bezoek. Ook kun je drinken en wat lekkers kopen. Groetjes en tot vrijdag 24 februari. Bestuur leiding Ador P.S. Ouders wilt U Uw kind(eren) geen knallers meegeven. 10 nieuws

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 10