Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Voor de vervulling van 'n vurige wens Voor het behoud van het geloof in onze gezinnen (Met Rozenkransgebed: dezelfde intentie) Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen Cor Thielen en zoon Toon Papa en moeke Vermeulen en dochter Truus, overl. ouders Houwen-Jacobs, Jac. v.d. Munckhof, Jan Ver- heijen, Cor Thielen en zoon Toon, overl. ouders de Kleijn-Herregraven, Martien Vermeulen, Piet Peters, overl. ouders Haegens-van Lin, Toon Muller, Fien Broeren-Kersten, overl. ouders Lemmens-Stevens, Annie Theeuwen-Derks, Giel Vennekens en echtge note en wederzijdse familie. Jaardienst Jeu Arts (Koor Harmony) Dianne v.d. Mortel, Loes Rouwette, Auke Reijnders, Iris van Dijk Ralph Kessels, Maurice van Mill Roel van Haeren, Noud v.d. Mortel, Tom Rouwette, Frank Frederix Extra collecte voor de watersnood 1995 In dit weekend in alle H. Missen collecte voor de getroffenen van de waters nood. Het bedrag van deze collecte zal onmiddellijk overgemaakt worden op het banknummer 22.98.75.750 van het Bisdom Roermond met als vermel ding "Watersnood 1995." Ik verwacht dat wij die gespaard zijn gebleven van deze ramp, van harte onze bijdragen willen geven in deze collecte voor al die mensen die slachtof fer zijn geworden van deze watersnood. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- limburgse vrouwenbeweging Dinsdag 14 februari, 20.00 uur, gemeenschapshuis Informatie-avond van het Groene Kruis Aan de orde komen o.a. de taken, de werkwijze, de bereikbaarheid, moge lijkheid om artikelen te lenen, huren, kopen etc. Bijzondere aandacht zal wor den besteed aan de nieuwe uitleenwinkel. De bijeenkomst wordt verzorgd door een wijkverpleegkundige en een wijkziekenverzorgende. 4

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 4