Afgelopen jaren werden deze mensen door enkele leden van de dorpsraad bezocht om hen kennis te laten maken met het Oostrumse dorpsgebeuren. We zullen hier in de toekomst dus zelf op moeten letten. De werkgroep zal reageren op het structuurplan van de gemeente Venray. Op dinsdag 18 april zal B W van Venray onze voorjaarsvergadering bij wonen. Vooraf zullen ze een werkbezoek brengen aan Oostrum. Gekoppeld aan gemeentelijke werkgroepen heeft de Dorpsraad ook werk groepen ingedeeld. Deze zullen zich in de toekomst gaan bezig houden met bepaalde zaken die lopende zijn bij de gemeente en die Oostrum betreffen. M. Willems -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- o OOSTRUM HARMONlEo Donderdag 9 febr. 19.00 u. Repetitie tamboerkorps 20.15. u. Bestuursvergadering Maandag 13 febr. 19.00 u. Repetitie leerlingenorkest 19.45 u. Repetitie orkest Woensdag 15 febr. Repetities leerlingen tamboers volgens afspraak 19.30 u. Repetitie tamboerkorps 20.00 u. Repetitie orkest tamboerkorps Agenda februari 19 febr. Generale repetitie carnavalsconcert 20 febr. Carnavalsconcert 26 febr. Carnavalsoptocht Oostrum 27 febr. Carnavalsoptocht Venray -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 11-19 februari Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. 3 Overl. familie van Heijster, jaardienst Harrie Claes- sens, en overl. fam. Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gregoriaans koor o.l.v. Wim Snijders) Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. Overl. familie van Heijster, Herman Verheijen, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Gem. koor.) Tot bijzondere intentie OPGERJCHT- V

Oostrum's Weekblad | 1995 | | pagina 3